Feel z najnowszym utworem. "Bezpieczny ląd" to prawdziwy hit!

Zespół Feel nie przestaje zaskakiwać! Słyszeliście już ich najnowszy utwór? "Bezpieczny ląd" to wynik współpracy Piotra Kupichy wraz z Gromee'm - najpopularniejszym polskim producentem muzycznym!

Najnowszy utwór od zespołu Feel

Co gwarantuje powstanie stuprocentowego hitu?  Z pewnością odpowiedź na to pytanie zna zespół Feel! Niedawno światło dzienne ujrzał ich najnowszy utwór zatytułowany: „Bezpieczny ląd”, a jest to efekt współpracy zespołu z Gromee’m.

Bezpieczny ląd opowiada o naszych prawdziwych potrzebach bliskości drugiego człowieka. Dojrzałe opowiadanie ubrane w popową piosenkę okraszone brzmieniem Gromee’ego. Bezpieczny ląd to miejsce, o którym każdy marzy. Kiedy jesteś szczęśliwy? Wtedy, kiedy "wiesz, na czym stoisz". Wszystko można kupić, ale bezpieczny ląd to miejsce, którego nie można kupić, ale tylko swoim postępowaniem wypracować.

 – Tak o utworze wypowiada się Piotr Kupicha.

fot.materiały prasowe

Feel na muzycznej scenie

Dotychczas ukazały się 4 albumy:

  •  „Feel”,
  • „Feel 2”,
  • „Feel 3”,
  • „The Best Of”.

Ponad 35 mln obejrzeń klipów na kanale YouTube, ponad 8 mln streamów w serwisie Spotify dzięki doskonale wszystkim znanym utworom: „Jak Anioła Głos”, „A gdy jest już ciemno”, „No pokaż na co Cię stać”, „No kochaj mnie”, „Cały ten świat”, „Swoje szczęście znam”, „Jak na imię masz” czy zaśpiewany z Lanberry „Gotowi na wszystko”. Feel to fabryka hitów i gwarancja jakości, którą potwierdzają, grając najważniejsze telewizyjne Festiwale muzyczne w Polsce oraz koncertując przez cały rok. Spotkania z fanami na koncertach to jest to, na czym zależy zespołowi najbardziej. W przyszłym roku (2021) zespół będzie świętował 15-lecie istnienia.

Jak Wam się podoba ich najnowszy utwór?

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze