Filipa Chajzera nie będzie w "Dzień dobry TVN". Dziennikarz wyjawił powód rozstania

Filip Chajzer niedawno wrócił do "Dzień Dobry TVN" po długiej nieobecności. Fani powitali go serdecznie. Niestety nie mogli długo cieszyć się obecnością dziennikarza. Producenci programu wydali oświadczenie, z którego wynika, że gospodarz porannego programu zniknie z anteny TVN na długo.

Filip Chajzer znika z "Dzień Dobry TVN". Jest oświadczenie produkcji

Na instagramowym profilu „Dzień Dobry TVN” pojawiło się niepokojące oświadczenie. Producenci programu śniadaniowego napisali, że Filip Chajzer nie zjawi się na antenie. Nie wiadomo, jak długo reporter będzie nieobecny. Widzowie jednak nie powinni szybko spodziewać się jego powrotu. We wpisie jest mowa o tygodniach.

Jak dowiadujemy się z komunikatu umieszczonego w social mediach, dziennikarz znów ma kłopoty ze zdrowiem. Ze względu na zły stan, musi skupić się na powrocie do formy z dala od kamer. Nie wiadomo na razie, kto będzie zastępował Filipa Chajzera. Najprawdopodobniej nie będzie miał stałego następcy, a na jego miejsce w porannym programie rotacyjnie będą „wskakiwać” koledzy z „Dzień Dobry TVN”.

Kochani, nasz program powstaje dla Was i wiemy, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie Filipa po jego powrocie na antenę. W najbliższych tygodniach, by mógł w pełni odzyskać siły, podczas dyżurów zastąpią go inni prowadzący. Filip, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy!

– napisano w oświadczeniu na instagramowym profilu „Dzień Dobry TVN”.

Filip Chajzer wyjawił powód chwilowego rozstania 

Filip Chajzer potwierdził, że ostatnio nie czuje się dobrze. Dziennikarz miał nadzieję, że w czasie poprzedniego urlopu uda mu się nabrać sił. Niestety musi przedłużyć rekonwalescencję.

To była moja bardzo trudna decyzja. Nagle przyszedł moment w życiu, w którym orientujesz się, że nie jesteś RoboCopem. Próbowałem pracować, jednocześnie walcząc o zdrowie, ale to nie zadziałało. Zawsze regularnie robiłem serwisy w samochodach (żeby nie stracić gwarancji) i nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby przełożyć to na własne zdrowie. Teraz ceną za to jest remont generalny. Bez gwarancji, że skończy się sukcesem

– powiedział Filip Chajzer w rozmowie z portalem Pudelek.

Warto przypomnieć, że Filip Chajzer pracuje w "Dzień Dobry TVN" od 12 lat, jednak początkowo nie jako prezenter. Od 2019 roku można oglądać go w tej roli, a jego programową partnerką jest Małgorzata Ohme.

Poważne problemy "Naszego nowego domu". Ludzie nie chcą zgłaszać się do programu
Martyna Kupczyk ujawniła w mediach społecznościowych, że producenci "Naszego nowego domu" mają spory problem ze znalezieniem potrzebujących rodzin. Architektka wystosowała pilny apel do widzów show.

Oceń ten artykuł 0 0