Finał "Czas na show. Drag Me Out". W czyje ręce powędruje nagroda główna?

Wielki finał "Czas na show. Drag Me Out" już dzisiaj na antenie TVN. Który duet zdobędzie diademy królowych? O nagrodę główną walczą trzy duety.

TVN/X-News
TVN/X-News

Pierwszy taki format w Polsce

W "Czas na show. Drag Me Out" sześciu mężczyzn znanych ze świata show-biznesu (Marcin Łopucki, Michał Mikołajczak, Kamil Szymczak, Tomasz Karolak, Tadeusz Mikołajczak i Dariusz Zdrójkowski) pod okiem zawodowych królowych przechodzi sceniczną metamorfozę. To pierwszy taki format w Polsce. 

Finał programu "Czas na show. Drag Me Out"

Zwycięski duet zdobędzie diademy królowych. W ostatnim odcinku „Czas na show. Drag Me Out” o główną nagrodę zawalczą trzy pary:

  • Twoja Stara i Marcin Łopucki
  • Gąsiu i Michał Mikołajczak
  • Himera i Tomasz Karolak.

"Czas na show. Drag Me Out": gdzie i kiedy oglądać?

Ich występy oceniać będą jurorzy: Anna Mucha, Andrzej Seweryn oraz Michał Szpak, który wykona w programie swój utwór „Halo Wodospad”. Zanim jednak się to stanie, najpierw zobaczymy wspólny występ Drag Mentorek, które udowodnią, że zasługują na bycie w finale. Następnie wrócą one do swoich podopiecznych, aby wspólnie przygotować popisowy lip sync. Kto najbardziej zachwyci publiczność i jury?

Nagrodą główną są diademy królowych. O tym, kto je zdobędzie dowiemy się już dziś o godzinie 21:35 w TVN. Będziecie oglądać?

Kto odpadł z "Czas na show. Drag Me Out"? Półfinał za nami
Za nami półfinał "Czas na show. Drag Me Out". Było wiele emocji i wyjątkowych występów. Z programu musiała jednak pożegnać się jedna para. Kto to taki?

 

Oceń ten artykuł 0 0