Gigi Hadid i Zayn Malik wzięli ślub?! Zaskakujące informacje trafiły do sieci!

Gigi Hadid i Zayn Malik są już po ślubie?! O tym, że para zawarła związek małżeński wygadać się miała znana wokalistka Ingrid Michaelson, mówiąc, że partner modelki jest teraz "żonaty i ma dziecko".

Gigi Hadid mamą

Końcem września ubiegłego roku jedna z najpopularniejszych par światowego show-biznesu - Gigi Hadidi i Zayn Malik doczekali się swojej pierwszej pociechy. Para początkowo imię swojej córeczki trzymała w tajemnicy, jednak po jakimś czasie w opisie instagramowego profilu światowej sławy modelki pojawiło się krótkie:

Khai’s mom

Opis zdradził imię dziewczynki – Khai – i to fanom pary musi na razie wystarczyć, bowiem świeżo upieczeni rodzice strzegą prywatności swojego dziecka. Do sieci bardzo rzadko trafią kadry z małą pociechą, a gdy już taki się pojawi, nie widać na nim jej buzi.

Hadid i Malik wzięli tajemniczy ślub?

Jak się teraz okazuje, modelka i jej partner - znany muzyk i były członek zespołu „One Direction - mogą być już po ślubie! O tym, że Hadid i Malik powiedzieli sobie sakramentalne „tak” wygadać się miała znana piosenkarka Ingrid Michaelson. Wokalistka podczas ostatniej transmisji na żywo opowiada fanom między innymi o współpracy z muzykiem. Zayn Malik wystąpił w najnowszym utworze Michaelson -  "To Begin Again":

Zayn nie robi rzeczy, na które nie ma ochoty. Fakt, że nagrał tę piosenkę, bardzo mi schlebia. On bardzo pilnuje prywatności, a teraz jest żonaty i ma dziecko, więc robi, co chce.

Słowa piosenkarki wywołały w sieci prawdziwą burzę! Wielbiciele pary zaczęli zastanawiać się, czy ślub tej dwójki może być prawdą. Kilka godzin po transmisji jednak, Ingrid postanowiła sprostować swoją wypowiedź, tłumacząc, że pomyliła się nazywając Malika „żonatym”.

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami! "Nasza córeczka jest z nami"
Gigi Hadid urodziła! Modelka i muzyk Zayn Malik zostali rodzicami! Do internetowych galerii świeżo upieczonych rodziców trafiły urocze fotografie!

Oceń ten artykuł 0 0