Gloria ze "Zbuntowanego anioła" na nowych zdjęciach. Tak teraz wygląda Gabriela Sari!

Gabriela Sari w telenoweli pt.: "Zbuntowany anioł" wcielała się w postać Glorii - przyjaciółki Milagros (Natalia Oreiro). Od czasu premiery odcinków minęło już ponad dwadzieścia lat – jak teraz wygląda odtwórczyni roli ułożonej pokojówki? Aktorka pochwaliła się niedawno nowymi fotografiami!

„Zbuntowany anioł”. Gabriela Sari jako Gloria

„Zbuntowany anioł” to telenowela przez wielu wspominana do dziś! Chociaż od polskiej premiery minęło już ponad dwadzieścia lat, to i tak od czasu do czasu na kanałach telewizyjnych pojawiają się powtórkowe odcinki, które gromadzą sporą grupę widzów. Przypomnijmy: „Muñeca brava” opowiada historię miłości Milagros (Natalia Oreiro) i Iva (Facundo Arana). Niepokorna pokojówka w rezydencji rodziny DiCarlo zakochuje się w synu swojego szefa. Wkrótce później okazuje się, że głowa rodziny skrywa tajemnicę, a sytuacja między bohaterami mocno się komplikuje… Finalnie powstało 270 odcinków, a „Zbuntowany anioł” stał się hitem w wielu krajach. Aktorzy występujący w argentyńskiej produkcji zyskali status „gwiazd”, fani do tej pory bacznie obserwują, co u nich słychać. W rolę najlepszej przyjaciółki Milagros wcielała się Gabriela Sari – jak aktorka wygląda obecnie?

Odpowiedź znajdziemy na Instagramie, gdzie serialowa Gloria jest bardzo aktywna. To właśnie tam Sari chętnie dzieli się rozmaitymi fotografiami, tym samym „zdradzając”, jak teraz wygląda jej życie.

Gabriela Sari – Instagram

Gabriela Sari we wrześniu będzie świętowała 47. urodziny! Najnowsze publikacje wskazują na to, że czas jakby zatrzymał się dla niej w miejscu – widać ten sam błysk w oku oraz szczery uśmiech.

Niedawno Gabriela Sari opublikowała w sieci materiały, na których prezentuje się w nieco innym, bardziej tajemniczym wydaniu. Tym razem piękna aktorka dała się „złapać”, spoglądając prosto w obiektyw, a także prezentując luźno rozpuszczone włosy. Gloria ze „Zbuntowanego anioła” pozowała, mając na sobie jasny top przylegający do ciała oraz jeansy. Całość dała efekt „wow”!

Przesuń w prawo.

Co jeszcze znajduje się na internetowym profilu Gabrieli Sari? Aktorka w 2017 roku została mamą, a urocze fotografie z pociechą także chętnie zamieszcza w sieci.

Oprócz tego nie brakuje spontanicznych zdjęć typu selfie, na których „pierwsze skrzypce” gra właśnie aktorka, która lubi eksperymentować z kreacjami. Wśród postów dostrzec można też m.in. ujęcia przedstawiające Gabrielę w towarzystwie kolegi z serialowego planu. Wiele wskazuje też na to, że Gabriela Sari i Facundo Arana utrzymują ze sobą kontakt. Oglądaliście „Zbuntowanego anioła”?

Jak wygląda dziś Natalia Oreiro? Gwiazda "Zbuntowanego anioła" opublikowała kadry z "drapieżnej" sesji!
Pamiętacie telenowelę pt.: "Zbuntowany anioł"? Odtwórczyni głównej roli - Natalia Oreiro - aktywnie działa w mediach społecznościowych, a niedawno wrzuciła do sieci nowe foty! Jak zmieniła...

Oceń ten artykuł 4 0

Ogólna ocena Gloria ze "Zbuntowanego anioła" na nowych zdjęciach. Tak teraz wygląda Gabriela Sari! to: 100% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.