"Gra o tron" pobiła rekord Guinnessa! Serialowa Arya Stark odebrała certyfikat

Serial "Game of Thrones" odniósł fenomenalny sukces na całym świecie. "Gra o tron" została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa, w związku z rekordową transmisją drugiego odcinka piątego sezonu!

Serial "Gra o tron" bije rekordy popularności. Związane jest z tym jednak internetowe piractwo; zazwyczaj serialowe premiery odbywają się w różnym czasie w kolejnych krajach, dlatego ci, którzy mogli już obejrzeć nowe odcinki przekazują je dalej i łamią tym samym prawo.

Aby zapobiec takim sytuacjom, stacja HBO postarała się o emisję premierowego odcinka w tym samym czasie we wszystkich 173 krajach, w których "Gra o tron" jest nadawana! W ten sposób serial pobił rekord transmisyjny, wcześniej należący do "CSI" i liczący dwa państwa mniej.

Certyfikat Guinness World Records odebrała w imieniu całego zespołu "Game of Thrones" Maisie Williams, wcielająca się w serialową Aryę Stark.

Na Instagramie udostępniono zdjęcie, na którym widzimy młodą aktorkę i dowód wielkiego osiągnięcia telewizyjnego hitu:

Oceń ten artykuł 3 2

Ogólna ocena "Gra o tron" pobiła rekord Guinnessa! Serialowa Arya Stark odebrała certyfikat to: 60% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze