hity na MAXXa
hity na MAXXa

Gratulacje! Wokalistka Ewa Farna w nietuzinkowy sposób ogłosiła nowinę o drugiej ciąży

Ewa Farna zaskoczyła swoich fanów dwiema niezwykłymi wiadomościami! Piosenkarka w nietypowy sposób przekazała internautom radosne wieści o: najnowszej płycie i drugiej CIĄŻY! Trzeba przyznać, że Ewa Farna pomysłowo oraz niecodziennie wyznała prawdę o oczekiwaniu na narodziny kolejnego potomka.

Wieść o ciąży & „UMAMI”

Niedawno Ewa Farna pochwaliła się internautom na profilu na Instagramie tylną okładką najnowszej płyty pt.: „UMAMI”. Jednocześnie ceniona wokalistka pozuje trzymając oprawę swego muzycznego „dziecka”, a w tle widać jej wydatny, ciążowy brzuch. Trudno odmówić piosenkarce pomysłowości. Zachwyceni fani Ewy Farnej przypominają, że dwa lata temu artystka w identyczny sposób ogłosiła radosną nowinę o pierwszej ciąży. Tym razem internauci również nie zawiedli i szybko pojęli aluzję „przemyconą” w promocyjnym kadrze. Aktualnie wokalistka jest mamą dwuletniego Artura i żoną muzyka Martina Chobota.

Wpis Ewy Farnej

Jak obiecałam - tu tracklista i tył płyty UMAMI. Jedno „dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa
– Ewa Farna

Parę słów o polsko-czeskiej wokalistce

Jest polsko-czeską piosenkarką, autorką tekstów i osobowością telewizyjną. Urodziła się w polskiej rodzinie mieszkającej na Zaolziu. Rozpoczęła swoją karierę muzyczną już jako dziecko, biorąc udział w programie „Szansa na sukces. Wówczas Ewa Farna zajęła pierwsze miejsce za interpretację utworu „Za młodzi, za starzy” Ryszarda Rynkowskiego. W 2009 roku wydała drugi polskojęzyczny album pt. „Cicho”, z którego pochodzą słynne single: „Cicho”, „Dmuchawce, latawce, wiatr”, czy „La la laj”. Płyta pokryła się podwójną platyną. Również została wyróżniona na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2009 roku, tym samym zyskując miano Płyty Roku. Obecnie Ewa Farna mieszka w Pradze, jednakże podkreśla, że uważa się za Polkę

Czytaj też:

Ewa Farna zadziwia figurą. Podkreśliła ją obcisłym strojem w rozmiarze 36. "Ogień, nie kobieta" [ZDJĘCIE]
Najnowsze zdjęcie Ewy Farnej wywołało prawdziwą sensację. Wokalistka, która jakiś czas temu wyraźnie schudła, podkreśliła figurę obcisłym kompletem. "Wepchnęli mnie w rozmiar 36" - zdradziła w opisie fotografii.

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Gratulacje! Wokalistka Ewa Farna w nietuzinkowy sposób ogłosiła nowinę o drugiej ciąży to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.