Gromee i Sara Chmiel razem! Słyszeliście "Za szczęście, za zdrowie, za miłość"? [WIDEO]

Gromee razem ze swoją żoną, Sarą Chmiel, nagrał nową piosenkę! W serwisie YouTube udostępniono już teledysk do ich nowego singla. Koniecznie musicie tego posłuchać! Sprawdźcie, jak brzmi "Za szczęście, za zdrowie, za miłość".

Gromee i Sara Chmiel we wspólnym utworze!

Jeden z najpopularniejszych polskich DJ-ów oraz wokalistka zespołu Łzy połączyli siły, a efektem ich muzycznej współpracy jest singiel pt. "Za szczęście, za zdrowie, za miłość". W serwisie YouTube pojawił się już teledysk do utworu Sary Chmiel, w nagraniu którego pomógł jej Gromee. Co ciekawe, ta piosenka w pierwotnej wersji pojawiła się również na nowym albumie zespołu Łzy pt. Miłość w czasach samotności.

Zobacz teledysk do singla Sary Chmiel i Gromee'go:

Gromee i Sara Chmiel spodziewają się trzeciego dziecka!

Warto wiedzieć, że Gromee'go i Sarę Chmiel łączy nie tylko wspólna twórczość, ale... szczęśliwe małżeństwo i dzieci! Choć wcześniej para pojawiała się razem na scenie muzycznej, to dopiero teraz pojawił się pierwszy singiel, który nagrali wspólnie. Wokalistka zespołu Łzy i cieszący się ogromną sławą polski DJ są małżeństwem od prawie 4 lat.

Owocem ich miłości jest dwójka... a w zasadzie już trójka pociech. Sara Chmiel i Gromee są rodzicami 3-letniego Franciszka oraz mającej roczek Heleny. Na początku grudnia muzycy podzielili się radosną nowiną. Gromee ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że jego żona spodziewa się trzeciego dziecka!

Gromee i Sara Chmiel znów zostaną rodzicami! Para przekazała radosne wieści [FOTO]
Gromee i  Sara Chmiel znów zostaną rodzicami! Wokalistka zespołu Łzy i żona producenta muzycznego spodziewa się trzeciego dziecka! Szczęśliwe wieści para przekazała wprost w Dubaju.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Gromee i Sara Chmiel razem! Słyszeliście "Za szczęście, za zdrowie, za miłość"? [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze