Gwiazda "Barw szczęścia" i ciąża! Maria Dejmek spodziewa się dziecka [ZDJĘCIE]

Maria Dejmek od samego rana zbiera gratulacje! Aktorka wcielająca się w rolę Natalii w serialu: "Barwy szczęścia" poinformowała bowiem o tym, że spodziewa się dziecka. Pokazała również kadr, na którym prezentuje krągłości!

Maria Dejmek w ciąży

To wyjątkowy Dzień Matki dla gwiazdy serialu: „Barwy szczęścia”! Maria Dejmek, która w produkcji wciela się w postać Natalii Zwoleńskiej, właśnie ogłosiła, że jest w ciąży. Aktorka zamieściła na Instagramie osobisty wpis, w którym zdradziła, że jej syn – Gustaw – wkrótce zostanie starszym bratem.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez maria dejmek (@maria_dejmek)

Twój starszy braciszek codziennie o Ciebie pyta! Rośnij nam, czekamy na Ciebie! Mama, tata i Gucio – wyznała w opisie.

Odtwórczyni roli Natalii z „Barw szczęścia” ma już pierwsze propozycje imienia! Opowiedziała o nich w „Pytaniu na śniadanie”.

Muszę się pochwalić. Gucio będzie miał rodzeństwo. To chyba czwarty miesiąc, ale nie jestem dobra w liczeniu. To moje marzenie, żeby być podwójną mamą, właśnie się spełnia. Jest dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy (…). Jeżeli będzie dziewczynka, myśleliśmy o Tosi albo Zosi. Jeżeli chłopiec, to Stefan, chociaż Miłoszowi (mężowi Dejmek - przyp.red) się nie podoba, więc tutaj jeszcze myślimy (…) – przytacza jej słowa portal „Plejada.pl”.

Maria Dejmek – dzieci

Maria Dejmek w 2019 roku urodziła syna. Jeszcze będąc w pierwszej ciąży, podzieliła się prywatną refleksją. Dejmek chciała tym samym przekazać wsparcie kobietom, które doświadczyły trudnych chwil:

Długo zastanawiałam się, czy napisać ten post... Wiem, że takich kobiet jak ja jest wiele i trzeba o tym mówić... Mija rok, odkąd poroniłam pierwszą ciążę. Nie wiem, co było gorsze... Ból fizyczny czy ból psychiczny. Jeszcze granie w serialu z cudowną małą dziewczynką... To było piekło... Mam wspaniałego partnera, który bardzo mnie wspierał, ale gdy wychodził do pracy, z moim cierpieniem zostawałam sama. Czułam, że nie jestem wartościową kobietą, że „nie dałam rady”. Było ze mną naprawdę źle... Pomógł mi psycholog, mój Miłosz i czas... Kochane kobietki, pamiętajcie, że nie jesteście same... Nie wstydźcie się prosić o wsparcie psychologiczne, rozmawiajcie z partnerem, innymi kobietami, dajcie sobie czas, a dzidziuś do Was „przyjdzie”!!! Dziś jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem, noszę pod sercem naszego syna, z dumą głaszczę mój brzuszek cały czas!!!  I cieszę się, że mogę dzielić się z Wami moim szczęściem!!! 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by maria dejmek (@maria_dejmek)

Teraz Dejmek odlicza czas do narodzin kolejnej pociechy, zbierając gratulacje. My również się do nich dołączamy!

Wiktoria Gąsiewska w ramionach chłopaka. Tak pozowała z Jasperem Sołtysiewiczem! "Przepiękna para"
Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz są razem - to informacja znana już od dłuższego czasu. Piękna aktorka coraz chętniej dzieli się w sieci wspólnymi fotografiami z ukochanym, a internauci za...

Oceń ten artykuł 0 0