Gwiazda "M jak Miłość" naturalnie i z mokrymi włosami. Katarzyna Cichopek nie ma tajemnic przed swoimi fanami [ZDJĘCIE]

Katarzyna Cichopek dba o kontakt z fanami także w sieci. Niedawno instagramową galerię zdjęć gwiazdy "M jak Miłość" zasilił kadr, na którym aktorka pozuje prosto ze swojej łazienki. "Ale piękna" - czytamy w komentarzach.

Katarzyna Cichopek naturalnie na Instagramie

Katarzyna Cichopek zaskarbiła sobie sympatię widzów rolą Kingi Zduńskiej w „M jak Miłość”, a od niedawna gwiazda występuje również jako współprowadząca „Pytanie na  Śniadanie”. Natłok obowiązków nie przeszkadza jej jednak z sukcesem łączyć życia zawodowego z prywatnym, znajdując przy tym chwilę na relaks. Ostatnio na Instagram Katarzyny Cichopek trafiła fotografia, na której widać, jak piękna gwiazda „Emki”, będąc w łazience, relaksuje się zapewne chwilę po kąpieli. Cichopek tym razem postanowiła skupić się na włosach, przy okazji polecając internautom serię pewnego produktu. W komentarzach nie mogło oczywiście zabraknąć odniesień do naturalnego wyglądu aktorki, która w domowej odsłonie wygląda świetnie:

Pani Kasia ma zawsze piękne włosy,

Ale piękna,

Wspaniała Kasia

– czytamy w komentarzach.

Katarzyna Cichopek-Hakiel zawodowo i prywatnie

Katarzyna Cichopek z pewnością nie narzeka na nudę! Niemal od początku gości bowiem na planie „M jak Miłość”, a jej bohaterka ma za sobą mnóstwo przygód. W najnowszych odcinkach małżeństwo Kingi i Piotra (Marcin Mroczek) przechodzi poważny kryzys – czy Zduńskim uda się odbudować ich związek?

Dodatkowo od niedawna Katarzyna Cichopek-Hakiel jest współprowadzącą program: „Pytanie na Śniadanie”, w którym występuje u boku Macieja Kurzajewskiego.

Prywatnie Katarzyna Cichopek tworzy szczęśliwy związek z tancerzem Marcinem Hakielem, którego poznała podczas treningów do jednej z edycji programu: „Taniec z Gwiazdami”. Zakochani są małżeństwem od dwunastu lat i wspólnie wychowują dwójkę dzieci: Adama i Helenę.

Katarzyna Cichopek w seksownym wydaniu. Fani: "Jak nastolatka, po prostu piękna"
Katarzyna Cichopek w zmysłowej stylizacji! Gwiazda "M jak miłość" pokazała fanom, jaką kreację wybrała na randkę z ukochanym.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Gwiazda "M jak Miłość" naturalnie i z mokrymi włosami. Katarzyna Cichopek nie ma tajemnic przed swoimi fanami [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze