Gwiazda "M jak miłość" doznała kontuzji. Rafał Mroczek tak pozował do nowych zdjęć!

Rafał Mroczek - czyli serialowy Paweł Zduński z "M jak miłość" - walczy z kontuzją. Aktor wrzucił na Instagram nowe zdjęcia, na których widać, że wciąż porusza się o kulach, a jego noga jest unieruchomiona. "Dokąd zamierzasz w tym bucie chodzić?" - dopytywali internauci.

Rafał Mroczek i kontuzja

Rafał Mroczek to jedna z „twarzy” serialu „M jak miłość”. Aktor występuje w nim od samego początku, a wątek granej przez niego postaci niezmiennie cieszy się sporym zainteresowaniem. Oprócz Rafała Mroczka w „Emce” jest także jego brat bliźniak – Marcin. Serialowi bracia Zduńscy przeżyli już naprawdę wiele! Śmierć ojca: Krzysztofa, próba samobójcza, zawody miłosne… - to tylko kilka przykładów historii, jakie wydarzyły się w życiu serialowych bohaterów. Piotr i Paweł Zduńscy mogą na siebie liczyć w każdej kwestii i wspierają się w trudnych momentach.

Rola Pawła Zduńskiego w „M jak miłość” przyniosła Rafałowi Mroczkowi sporą rozpoznawalność. Sympatia widzów przeniosła się także do sieci, co widać w ruchu na instagramowym koncie gwiazdora. Niedawno Rafał Mroczek zdradził, że zmaga się z problemami zdrowotnymi: pozował do zdjęć, mając m.in. ortezę. Najnowsza publikacja serialowego Zduńskiego również nie uspokoiła jego fanów! Wiele wskazuje bowiem na to, że Rafał Mroczek wciąż nie doszedł do pełni sił.

Rafał Mroczek komentuje swój stan zdrowia

Brat Marcina Mroczka zamieścił na Instagramie serię fotografii wykonanych podczas ważnego spotkania. Rafał Mroczek brał udział w V. Forum Wolontariatu, a szczegółową relacją podzielił się w najnowszym wpisie.

Dzisiaj w murach Belwederu odbywa się V Forum Wolontariatu. Razem z ekipą@fundacjaoczaminieba zbieramy inspiracje do dalszego działania.

Na kadrach aktor pozuje w towarzystwie osób, które wraz z nim brały udział we wspomnianym wydarzeniu. Na kadrach widać, że Rafał Mroczek niezmiennie porusza się o kulach, a jego noga jest unieruchomiona. Nic więc dziwnego, że w sekcji komentarzy po raz kolejny pojawiły się zapytania oraz odniesienia do stanu zdrowia aktora:

Dokąd zamierzasz w tym bucie chodzić? – zastanawiała się jedna z internautek.

Jeszcze troszkę – odpowiedział Mroczek.

Jak widać, mimo przejściowych problemów Rafał Mroczek aktywnie działa także w kwestii wolontariatu. My niezmiennie życzymy dużo zdrowia!

Kalska w namiętnym pocałunku z serialowym partnerem. Na zdjęciu znalazł się też Roznerski!
W finale sezonu "M jak miłość" będzie się działo! Ostatnie odcinki przed wakacjami upłyną pod znakiem romansu Izy (Adriana Kalska) z Radkiem (Philippe Tłokiński). Czy Marcin (Mikołaj Roznerski)...

Oceń ten artykuł 0 0