Gwiazda "M jak miłość" żegna zmarłego aktora. "Zapamiętam twój niesamowity uśmiech"

Katarzyna Kołeczek - znana m.in. z serialu: "M jak miłość" - opublikowała na Instagramie smutny wpis. W poruszających słowach pożegnała bowiem zmarłego aktora. "Zapamiętam twój niesamowity uśmiech" - wyznała.

Nie żyje Norbert Bajan

Wczoraj w mediach społecznościowych pojawiła się smutna informacja. Nie żyje Norbert Bajan – aktor oraz komik. Mężczyzna był nazywany „mistrzem improwizacji”, a każdy jego występ był entuzjastycznie przyjmowany przez publikę. O śmierci Norberta Bajana poinformowali jego przyjaciele z klubu komediowego Resort Komedii. 19 kwietnia opublikowali na Facebooku pożegnalny wpis:

Z ogromnym bólem żegnamy naszego przyjaciela Norberta Bajana. Najszczersze kondolencje i najgłębsze wyrazy współczucia kierujemy do jego rodziny i najbliższych. Norbert był wspaniałym kolegą, uwielbianym nauczycielem, wiernym przyjacielem. Zawsze uśmiechnięty, zawsze z dobrym słowem, zawsze gotowy aby wysłuchać, pogadać i pomóc (…). Ciężko jest nam opisać ból i pustkę jakiej doświadczamy jako środowisko. Odszedł młody człowiek, który mógł dać jeszcze tak wiele. Nie możemy się pogodzić z jego stratą. Będziemy go pamiętać zawsze. Norbert był prawdziwym artystą, głębokim idealistą i zawsze będziemy nasze wspólne wartości realizowali w naszej pracy, żyjąc z jego pamięcią (…).

Norbert Bajan – śmierć

Autorzy komunikatu nie podali przyczyny śmierci aktora, ale na zakończenie wystosowali specjalny apel:

(…) Drodzy przyjaciele. Wiemy jak ważny był Norbert dla wielu z Was jako człowiek, artysta i instruktor. Prosimy Was, kiedy znajdziecie się w trudnym momencie, nie bądźcie sami, szukajcie pomocy. Opiekujcie się sobą nawzajem zawsze, a szczególnie w tym trudnym czasie. Bądźcie czujni na siebie samych i innych, aby nikt nie musiał już nigdy przeżywać tego, co nam przyszło przechodzić w tych dniach. Prosimy Was wspierajcie się i bądźcie razem.

Przyjaciela pożegnała również – znana m.in. z serialu „M jak miłość” – aktorka Katarzyna Kołeczek.

Katarzyna Kołeczek żegna Norberta Bajana

W mediach społecznościowych pojawił się post opublikowany przez Kasię Kołeczek. Aktorka miała okazję współpracować z Norbertem Bajanem. Para ta gościła w wydaniach programu: „Dzień dobry TVN”, gdzie rozmawiali wówczas z prowadzącymi m.in. o błędach popełnianych w komunikacji. Teraz Kołeczek pożegnała zmarłego w poruszających słowach:

Strasznie mi dziś smutno. Odszedł piękny człowiek. Chodzące światło. Dobro i talent. Norbert, zapamiętam Twój niesamowity uśmiech, serdeczność, piękno wewnętrzne i zewnętrzne. Nawet nie wiesz, jak bardzo będę za Tobą tęsknić.

Rodzinie zmarłego składamy kondolencje.

Oceń ten artykuł 0 0