Gwiazda "Na Wspólnej" nie do poznania. Michał Malinowski zapuścił wąsy i zmienił fryzurę

Kilka lat temu był u szczytów swojej aktorskiej kariery. Widzowie znają go z "Na Wspólnej", "Tańca z gwiazdami" oraz "Pierwszej miłości". Jak teraz wygląda Michał Malinowski?

Kim jest Michał Malinowski?

Urodził się w 1990 roku w Warszawie. W młodości Michał Malinowski trenował jazdę konną w stylu westem, ma nawet tytuł wielokrotnego Mistrza Polski w tej dziedzinie. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim łódzkiej PWSFTviT. Jego serialowym debiutem była rola w "Ojcu Mateuszu". Później występował jako Norbert Owczarek w "Na Wspólnej".  W 2016 roku przyjął rolę Pawła Nowogrodzkiego w "Pierwszej miłości". Występował w kilku teatrach, programach (m.in. w "Tańcu z gwiazdami") oraz gościnnie w wielu serialach. Karierę przerwał nagle w 2019 roku. Postanowił porzucić na chwilę aktorstwo i wyruszył w samotny rejs po Atlantyku na własnoręcznie zbudowanym jachcie.

Metamorfoza

Swoją łódką opłynął wiele mórz. Ostatnio na swoim Instagramie wstawił zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej. Aktor zapuścił wąsy i zdecydował się na dłuższe włosy. Uwagę zwraca również jego wysportowana sylwetka. Skąd taka zmiana? Kiedy zatrzymał się w Kolumbii, został dostrzeżony przez tamtejszych producentów filmowych. Okazuje się, że pracuje nad nowym projektem.

Nie mogę zdradzić nic poza tym, że to projekt międzynarodowy, a rola jest duża. (...) W najbliższym czasie nie będę miał jak odwiedzić Polski, nawet gdybym chciał, bo nagrania są bardzo intensywne - powiedział dla Plejady.

Wygląda na to, że aktor szykuje dla swoich polskich fanów coś naprawdę dużego. Co dokładnie? Czas pokaże.

Olga Frycz po "domowym" farbowaniu: "Na opakowaniu był inny odcień". Pokazała, jak wygląda po metamorfozie
Olga Frycz postanowiła zmienić nieco swoją dotychczasową fryzurę i w tym celu sięgnęła po farbę do włosów. Efektem podzieliła się na Instagramie, publikując nowe zdjęcie....

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze