Gwiazda "Przyjaciółek" eksponuje ponętne kształty na łodzi. Joanna Liszowska kusi na wakacyjnych fotografiach!

Szukacie gorących, wakacyjnych fotografii gwiazd? W takim razie koniecznie powinniście odwiedzić Instagram Joanny Liszowskiej! Właśnie tam piękna gwiazda "Przyjaciółek" opublikowała wyjątkowe fotki, obok których nie sposób przejść obojętnie...

Wakacyjna Joanna Liszowska w stroju kąpielowym

To lato jest naprawdę gorące! Nawet jeśli wakacyjna aura nie zawsze rozpieszcza, to robią to za nią… gwiazdy! Instagram pełen jest iście letnich fotografii, na których „znani i lubiani” pozdrawiają prosto z wypoczynku. Właśnie takimi ujęciami na swoim profilu pochwaliła się Joanna Liszowska. Aktorka znana z roli Patrycji w serialu: „Przyjaciółki” opublikowała fotografie ukazujące ją podczas odpoczynku na łodzi. Odziana w strój kąpielowy Liszowska zażywa słonecznej kąpieli wśród fal, przy okazji prezentując głęboką opaleniznę.

Przesuń w prawo.

Fala komplementów na Instagramie Joanny Liszowskiej

Joanna Liszowska niejednokrotnie zachwycała obserwujących ją internautów, ale w takim wydaniu nie prezentowała się już dawno! Sama gwiazda przy okazji z nutą humoru odniosła się do swojego położenia, pisząc w poście:

Wypadnę...wypadną... Nieee! Słońca Kochani, słońca pragniemy! Woda za mną, pode mną i przede mną i wystarczy…  Nie nade mną! Zaklinamy deszcze... Kto funkcjonuje na baterię słoneczną?... Bo ja tak!

Użytkownicy sieci z kolei ruszyli z komplementami, pozostawiając po sobie także wirtualne „serduszka”.

Super wyglądasz. Piękna, zgrabna sylwetka,

Przepiękna, zjawiskowa kobieta,

Cudownie Pani Joanno,

Piękne fotki.

Joanna Liszowska to popularna aktorka teatralna i serialowa, która pojawiła się w wielu popularnych produkcjach. Jej talent mogli podziwiać widzowie takich tytułów jak m.in.: „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe”, a ostatnio właśnie polsatowskich „Przyjaciółek”. Gwiazda prowadzi konto na Instagramie, gdzie jej poczynania śledzi 187 tys. fanów. Należycie do tego grona?

Joanna Liszowska kusi niczym Shakira! "Wcielenie kobiecości". Prześwitujący strój z frędzlami niewiele zasłania [FOTO]
Joanna Liszowska nie przestaje zachwycać. Tym razem wszechstronnie utalentowana artystka zaprezentowała się w niezwykle zalotnym wydaniu. Jeden z fanów porównał ją do Shakiry!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze