Gwiazda pokazała przerażające nagranie. W samolot Miley Cyrus uderzył piorun [WIDEO]

Artystka odbywa szereg spektakularnych koncertów w Ameryce Południowej. Ostatni swój występ dała w Argentynie. Stamtąd Miley Cyrus zamierzała dotrzeć do Paragwaju. Niestety gwiazda nie dostała się do stolicy tego kraju. Podróż piosenkarki okazała się bardzo niebezpieczna. Wokalistka przeżyła chwile grozy na pokładzie samolotu, co udokumentowała nagraniem i zdjęciem.

W samolot Miley Cyrus uderzył piorun… 

Wielbiciele Miley Cyrus mogą odetchnąć z ulgą. Ich idolka żyje i ma się dobrze. Niestety miniona noc nie była dla artystki spokojna. Gwiazda odbyła niezwykle niebezpieczny lot do miasta Asunción. Podczas nocnej podróży w przestworzach rozpętała się burza i piorun uderzył w kadłub maszyny. Pasażerowie oraz Miley Cyrus najedli się strachu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Samolot lądował awaryjnie, co oznacza, że gwiazda nie dotarła do Paragwaju. Chwilowo tournée artystki jest wstrzymane.  

Do fanów i wszystkich zaniepokojonych po usłyszeniu o moim locie do Asunción. Nasz samolot został złapany przez nieoczekiwaną burzę i uderzony piorunem. Moja załoga, zespół, przyjaciele i rodzina, którzy ze mną podróżowali, są bezpieczni po awaryjnym lądowaniu. Niestety nie udało się nam przylecieć do Paragwaju. Kocham Was
– czytamy na profilu Miley Cyrus.

Era Hanny Montany… Kto pamięta?

Początki gwiazdy są burzliwe, choć zaczęło się niewinne – od Disney Channel. W 2006 roku stacja stworzyła młodzieżowy serial „Hannah Montana” z udziałem nastoletniej Miley Cyrus, która zagrała postać Miley Stewart u boku swego ojca Billy’ego Ray’a Cyrusa i aktorki Emily Osment. Od tamtego momentu, młoda artystka zyskała globalny rozgłos, a jej piosenki słuchały rzesze nastolatek na całym świecie. Wówczas miał miejsce najintensywniejszy rozwój wokalny nastoletniej piosenkarki, który stał się podwaliną jej obecnej kariery obfitującej w bunty i skandale. Serial „Hannah Montana” był produkowany do 2011 roku i dorobił się w polskiej wersji 102. odcinków.

Parę słów o obecnej karierze Miley Cyrus

Gwiazda może poszczycić się także popisami aktorskimi. Zagrała w melodramacie na podstawie powieści Nicholasa Sparksa „Ostatnia piosenka” (2010 rok) i w filmie „Lol” (2012 rok). Swego głosu użyczyła postaci Penny w animacji studia Walt Disney Animation Studios „Piorun” (2008 rok). Również Miley Cyrus wzięła udział w serialach, takich jak: „Crisis in Six Scenes” (2016 rok) i „Czarne lustro” (2019 rok). Do 2020 roku była żoną australijskiego aktora Liama Hemswortha. Jej największe muzyczne przeboje, to: „Malibu”, „Wrecking Ball”, „Jolene”, „Midnight Sky”, czy „Nothing Breaks Like a Heart”.

Czytaj też:

Dokazuje bez biustonosza! Zbuntowana Miley Cyrus znów atakuje. Bezwstydny kadr trafił do sieci [18+ FOTO]
Amerykańska gwiazda nie stroni od skandali. Lubuje się w kontrowersjach! Po krótkiej przerwie od szaleństw, ponownie wraca i to z przytupem! Świadczy o tym jej najnowsze zdjęcie, które opublikowała w...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze