Gwiazda serii o Bridget Jones znacznie przybrała na wadze? Renée Zellweger jest nie do poznania! [WIDEO]

Amerykańska aktorka poddała się kolosalnej przemianie i sporo "przytyła". Już niejednokrotnie zaskakiwała widzów swoimi spektakularnymi metamorfozami do brawurowych ról. Teraz Renée Zellweger przeszła samą siebie!

Gwiazda serii o Bridget Jones znacznie przybrała na wadze?

Widzowie na całym świecie pokochali ją za wcielenie w roztargnioną i zakompleksioną Bridget Jones. Aby zagrać tę kultową bohaterkę, Renée Zellweger musiała w szybkim tempie przybrać na wadze 15 kilogramów. Jednakże w przypadku najnowszego serialu „Wszystko o Pam”, zdecydowała się na sztuczne dodanie tuszy. Na planie produkcji, hollywoodzka gwiazda nosiła strój pogrubiający, który imitował dodatkowe kilogramy. Ale nawet mając świadomość, że aktorka została odpowiednio ucharakteryzowana, trudno wyjść z podziwu dla jej metamorfozy i poświęcenia dla roli.

Renée Zellweger jest nie do poznania!

„Wszystko o Pam”, to sześcioodcinkowy serial kryminalny, opowiadający o Pam Hupp. Produkcja jest oparta na faktach i przybliża historię zamordowania – w 2011 roku – Elizabeth „Betsy” Farii. Za dokonanie tej zbrodni zostaje skazany jej mąż, który utrzymuje, że jest niewinny. Przestępstwo zapoczątkowuje ciąg niewiarygodnych zdarzeń, w które zaangażowała się tytułowa bohaterka, grana przez Renée Zellweger. Oglądając aktorkę w tej nowej roli, może się wydawać, że charakteryzatorzy dokonali niemożliwego. Oprócz kostiumu pogrubiającego założyli jej protezę nosa i poszerzyli rysy twarzy. Dzięki tym sztucznym „zabiegom” gwiazda jest nie do poznania.

Od końca kwietnia miniserial jest emitowany na kanale FOX.

Mistrzyni metamorfoz...

Renée Zellweger aż trzy razy wystąpiła jako bawiąca do łez Bridget Jones. Za każdym razem przygotowywała się do tej roli, zrzucając kilogramy lub przybierając je. Później przełożyło się to na różne skutki uboczne i problemy zdrowotne. 53-letnia gwiazda jest laureatką dwóch Oscarów w kategoriach: „Najlepsza aktorka drugoplanowa” za melodramat „Wzgórze nadziei” (2003 rok) oraz „Najlepsza aktorka pierwszoplanowa” za  wcielanie się w hollywoodzką artystkę Judy Garland w filmie biograficznym „Judy” (2019 rok). Niewątpliwie, największą sławę przyniosła jej filmowa trylogia o przygodach Bridget Jones, ale również takie hity, jak: oscarowy musical „Chicago” (2002 rok), komedia romantyczna „Do diabła z miłością”, czy dramat „Jubilerka” (1998 rok).

Czytaj też:

Prezentuje wdzięki po metamorfozie. Odchudzona Rebel Wilson w kusym stroju cheerleaderki [WIDEO]
Jej odchudzoną sylwetkę będziemy mogli już niedługo podziwiać w najnowszym filmie serwisu Netflix, w którym wciela się w cheerleaderkę. Do tej pory była kojarzona w Hollywood za sprawą swej...

Mark Wahlberg przybrał na wadze aż 14 kilogramów. Jego metamorfoza jest gigantyczna [FOTO]
Gwiazdor wprawił fanów w osłupienie! Mark Wahlberg pokazał nagranie i zdjęcie, na którym ujawnił swoją nową sylwetkę. Aż trudno uwierzyć, że tak dużo przybrał na wadze w...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze