Prezentuje wdzięki po metamorfozie. Odchudzona Rebel Wilson w kusym stroju cheerleaderki [WIDEO]

Jej odchudzoną sylwetkę będziemy mogli już niedługo podziwiać w najnowszym filmie serwisu Netflix, w którym wciela się w cheerleaderkę. Do tej pory była kojarzona w Hollywood za sprawą swej tuszy i licznych ról komediowych. Niedawno przeszła niewiarygodną metamorfozę! Australijska aktorka Rebel Wilson zrzuciła aż 35 kilogramów!

Prezentuje wdzięki po spektakularnej metamorfozie

Obfite kształty i dodatkowe kilogramy zapewniły Rebel Wilson wiele niezapomnianych ról komediowych. Jednakże w wieku 40. lat hollywoodzka gwiazda powiedziała: „Dość”. Zdecydowała się zerwać z witerunkiem pulchnej aktorki i pozbyła się aż 35. kilogramów. Teraz gdy ma 42 lata zachwyca nową figurą! Pokazuje, że spektakularne zmiany są możliwe. Wielu fanów porównuje jej imponującą przemianę do metamorfozy brytyjskiej piosenkarki Adele, która schudła 45 kilogramów.    

Odchudzona Rebel Wilson w kusym stroju cheerleaderki

Już 13 maja zobaczymy Rebel Wilson w najnowszym filmie platformy Netflix. „Powrót do liceum”, to komedia opowiadająca o losach licealistki, która na skutek nieudanego wyczynu akrobatycznego ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę. Budzi się po niemal dwudziestu latach w ciele 37-letniej kobiety, lecz jej umysł wciąż pozostaje pełen nastoletnich marzeń. Rebel Wilson zagrała zuchwałą i zagubioną w nowoczesnej rzeczywistości bohaterkę. Przy okazji, zaprezentowała swoją odmienioną sylwetkę w kusym stroju cheerleaderki.

Od Grubej Amy do żwawej cheerleaderki

Rebel Wilson zyskała sławę dzięki roli Brynn w komedii „Druhny” (2011). Tego samego roku pojawiła się w filmie „Kochanie, poznaj moich kumpli”. Natomiast w 2012 roku wystąpiła w głośnym musicalu „Pitch Perfect”. Zagrała wówczas u boku Anny Kendrick, wcielając się w rozbrajającą Grubą Amy. A jej talent wokalny i charyzmę docenili widzowie na całym świecie. Wilson wzięła także udział w innych produkcjach, jak: „Noc w muzeum: Tajemnica grobowca” (2014 rok), „Jak to robią single” (2016 rok), „Jak romantycznie!”, czy „Oszustki” (2019 rok) w duecie z aktorką Annie Hathaway.

Dotąd wszystkie role komediowe Rebel były dość schematyczne, gdyż ukazywały jej bohaterki jako korpulentne kobiety z ogromnym poczuciem humoru oraz dystansem do samych siebie. Po robiącej wrażenie metamorfozie artystka ma nadzieję na zupełnie nowe wcielenia, które pozwolą na zwrot w jej karierze.     

Czytaj też:

Mark Wahlberg przybrał na wadze aż 14 kilogramów. Jego metamorfoza jest gigantyczna [FOTO]
Gwiazdor wprawił fanów w osłupienie! Mark Wahlberg pokazał nagranie i zdjęcie, na którym ujawnił swoją nową sylwetkę. Aż trudno uwierzyć, że tak dużo przybrał na wadze w...

Rebel Wilson pokazuje swe zniewalające ciało! Aktorka kołysze się wśród fal „Hej ślicznotko” [ZDJĘCIA]
Rebel Wilson nadal przebywa na wyspie Fiji i zażywa uroków tamtejszych plaż. Gwiazda chętnie dzieli się nowymi fotografiami z różnych „plażowych” zabaw. Teraz aktorka postanowiła...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze