Gwiazdor "M jak miłość" ma znanego ojca. Nie do wiary, kto nim jest!

Jakub Józefowicz to dla serialowej publiczności m.in. Łukasz z serialu: "M jak miłość". Prywatnie jego tatą jest znany reżyser! O kim dokładnie mowa?

Janusz Józefowicz – dzieci

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska to jedna z najbardziej popularnych par w show-biznesie. Początki ich relacji były pilnie śledzone przez media, a wszystko za sprawą zawirowań w życiu osobistym znanego reżysera. Józefowicz wcześniej był bowiem w związku z Danutą, z którą ma dwójkę dzieci: Kamilę oraz Jakuba. Po rozpadzie małżeństwa choreograf związał się właśnie z młodszą o 18 lat Urbańską, z którą doczekał się córki: Kaliny.

O tym, że Natasza Urbańska oraz jej córka działają w świecie sztuki, wiadomo nie od dziś. Co ciekawe, w ślady ojca poszedł również potomek Janusza Józefowicza – Jakub. Mało tego: obecnie występuje w słynnym „Metrze”!

Jakub Józefowicz w musicalu „Metro” i w serialu „M jak miłość”

Musical „Metro” to bez wątpienia jeden z najważniejszych projektów artystycznych Janusza Józefowicza. Przez pewien czas – w jednej z głównych ról – występowała druga żona choreografa. W „Metrze” gra także Kuba Józefowicz.

Syn Józefa Józefowicza jest dobrze znany także serialowej publiczności. Wystąpił m.in. w „Papierach na szczęście” oraz w „M jak miłość”. Jakub Józefowicz zajmuje się też reżyserią. Wiedzieliście, że serialowy Łukasz Mostowiak z „M jak miłość” ma „twarz” Jakuba Józefowicza?

Jak wygląda dziś córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza? Kalina kończy 15 lat [FOTO]
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz doczekali się razem jednego dziecka - córki Kaliny, która dziś ma już 15 lat i marzy o tym, by pójść w ślady znanych rodziców. Ma już za sobą sceniczny debiut.

Oceń ten artykuł 0 0