Hailey Bieber dziękuje Selenie Gomez. To koniec sporu pomiędzy celebrytkami?

Hailey Bieber przerwała milczenie w sprawie konfliktu z Seleną Gomez. Żona Justina Biebera podziękowała piosenkarce za okazane jej wsparcie. "Rozmawiałyśmy przez ostatnie kilka tygodni" - stwierdziła.

Hailey Bieber, fot. Shutterstock

Rozstanie Seleny Gomez i Justina Biebera wstrząsnęło wieloma osobami z całego świata. Choć od zakończenia tego związku minęło już prawie pięć lat, to fani obojga wciąż nie mogą się z nim pogodzić. Od czasu do czasu można natrafić na plotki, jakoby Hailey, żona piosenkarza, miała obsesję na punkcie Gomez. Ponadto wielu internautów dopatruje się w jej poczynaniach wbijania szpilek byłej partnerce Biebera. W końcu obie celebrytki postanowiły zabrać głos na temat łączących ich relacji.

Selena Gomez zaapelowała do fanów

W ostatnim czasie na Hailey Bieber spadła duża krytyka, głównie za sprawą jej publikacji w mediach społecznościowych, które zdaniem internautów miały na celu zdyskredytowanie Seleny Gomez. Dlatego w sieci pojawiło się mnóstwo nienawistnych komentarzy wobec Hailey. Gomez nie przeszła obok tego obojętnie. W piątek 30-letnia piosenkarka opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym zaapelowała o to, by nie szerzyć nienawiści wobec ukochanej Justina.

Hailey Bieber skontaktowała się ze mną i dała mi znać, że otrzymywała groźby śmierci i inne nienawistne wiadomości. Nie popieram tego. Nikt nie powinien doświadczać nienawiści ani zastraszania. Zawsze opowiadałam się za życzliwością i naprawdę chcę, żeby to wszystko się skończyło

– czytamy.

Hailey Bieber dziękuje Selenie Gomez. To koniec ich sporu?

fot. Instagram/@selenagomez

Hailey Bieber dziękuje Selenie Gomez

Zaledwie kilka godzin później na Instagramie pojawił się obszerny wpis Hailey Bieber. Żona kanadyjskiego piosenkarza podziękowała w nim Selenie za okazane wsparcie. Jednocześnie przyznała, że od kilku tygodni jest w kontakcie z byłą partnerką swojego męża.

Chcę podziękować Selenie za zabranie głosu w sprawie ostatnich wydarzeń. Rozmawiałyśmy przez ostatnie kilka tygodni o tym, jak opanować tę nienawistną narrację między nią a mną

– napisała, zaznaczając, że bardzo przeżyła to, co działo się przez ostatnie dni.

Media społecznościowe to niesamowity sposób na łączenie i budowanie społeczności, ale takie momenty, jak ten, powodują tylko skrajne podziały, zamiast łączyć ludzi

– dodała.

Hailey Bieber dziękuje Selenie Gomez. To koniec ich sporu?

fot. Instagram/@haileybieber

Wiele wskazuje więc na to, że pomiędzy Hailey Bieber a Seleną Gomez nie ma już żadnego konfliktu. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu szerokim echem odbiło się zdjęcie z pewnej imprezy, na którym obie celebrytki zapozowały razem.

Magda Narożna pokazała, jak wygląda tuż przed nałożeniem makijażu. "Piękna w każdym wydaniu"
Magdalena Narożna pokazała, jak wygląda bez makijażu. Wokalistka występująca z zespołem Piękni i Młodzi na krótkim nagraniu zaprezentowała się w dwóch odsłonach: natural i no...

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Hailey Bieber dziękuje Selenie Gomez. To koniec sporu pomiędzy celebrytkami? to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.