Magda Narożna i metamorfoza. Pokazała, jak wygląda bez makijażu! "Piękna w każdym wydaniu"

Magdalena Narożna pokazała, jak wygląda bez makijażu. Wokalistka występująca z zespołem Piękni i Młodzi na krótkim nagraniu zaprezentowała się w dwóch odsłonach: natural i no make-up. Internauci nie mogli przejść obok tego bez komentarza!

Magda Narożna i metamorfoza

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi doskonale zdaje sobie sprawę z siły, jaką niesie ze sobą Instagram. Wokalistka zgromadziła na swoim koncie niemałą grupę fanów, którzy chętnie sprawdzają, co u niej słychać. Licznik tzw. followersów niebawem dobije do 200 tysięcy, a z pewnością liczba ta jeszcze wzrośnie. Co stoi za popularnością Narożnej? Liderka „Pięknych i Młodych” stawia na uśmiech, luz i optymizm! Ochoczo „zdradza” także na social mediach, jak wygląda jej codzienność. Wyjazdy na koncerty, prace nad klipami, ale też odpoczynek z najbliższymi: tym Narożna dzieli się właśnie na Instagramie.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Niedawno oczom internautów śledzących jej poczynania w sieci ukazały się kadry przedstawiające Magdalenę w rozmaitych wydaniach. Uwagę zwraca także szczupła sylwetka wokalistki.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Liderka zespołu Piękni i Młodzi na Instagramie

W jednym z wywiadów Magdalena Narożna wyznała, jak dba o ciało. W ostatnim czasie udało się jej przez to „zgubić” aż sześć kilogramów!

Wsiadam na rowerek, robię ćwiczenia, idę biegać. Ja teraz mam już wagę taką, w której się dobrze czuję. Może jeszcze kilogram, jak jeszcze zrzucę za dużo, to nie będzie to dobrze wyglądało – mówiła.

Magdalena Narożna zachwyca metamorfozą. Tak prezentowała szczupłe ciało na nowym zdjęciu
Pod zdjęciem Magdaleny Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi spory ruch! Internauci chętnie komentowali niedawną aktywność wokalistki na Instagramie, gdzie trafiła nowa fotografia. "Madzia jaka chuda....

Magda Narożna w „wiosennym” wydaniu niezwykle przypadła do gustu użytkownikom sieci obserwującym jej konto. Świadczyć mogą o tym pozostawione przez nich „ślady” w postaci komentarzy. Tu prym wiodą komplementy!

Madzia, jesteś teraz najlepszą wersją siebie.

Jak milion dolarów!

Świetnie Pani wygląda.

Jaka zmiana.

Jesteś najlepszą motywacją, petarda!

Magda Narożna bez makijażu

Idąc za ciosem, Narożna opublikowała nagranie przedstawiające ją w dwóch odsłonach. Wideo rozpoczyna się w momencie, gdy liderka zespołu disco polo – będąc w naturalnym wydaniu – zasłania twarz. Już po chwili oczom widzów ukazuje się w pełnym makijażu i efektownej fryzurze!

Kiedy brzydkie kaczątko zamienia się w łabędzia – podsumowała z nutą humoru.

Także i pod tym postem zaroiło się od wypowiedzi internautów, wśród których próżno szukać negatywnych opinii:

Piękna bez makijażu.

Cudo.

Czarodziejka

Zawsze piękna. W każdym wydaniu.

Magdalena Narożna – Piękni i Młodzi, partner, córka

Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi jest związana od samego początku. Formacja wykonująca piosenki utrzymane w klimacie disco polo powstała w 2012 roku, a założyli ją: Magda i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Z pierwszego okresu działalności „Pięknych i Młodych” pochodzą takie utwory, jak m.in.: „Niewiara”, „Ona jest taka cudowna” i wiele innych.

Rozłam w zespole nastąpił w 2020 roku. Wówczas z grupy został wykluczony Dawid Narożny, który wcześniej rozstał się z Magdaleną także na gruncie prywatnym. Jego miejsce w formacji zajął Daniel Biczak.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magda Narożna z sukcesem łączy życie prywatne z zawodowym. Wiadomo, że jest szczęśliwie zakochana, a jej serce skradł Krzysztof Byniak. Wokalistka spełnia się także w roli mamy – owocem jej związku z Dawidem Narożnym jest córka: Gabriela.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Joanna Opozda bez makijażu niczym... 50-letni Leonardo DiCaprio? Pokazała zdjęcia [FOTO]
Joanna Opozda została ostatnio przyłapana przez fotoreporterów, kiedy wybrała się "na miasto" bez makijażu. 34-letnia gwiazda nie pozostawiła zrobionych jej zdjęć bez komentarza. Wykazała się...

Oceń ten artykuł 0 1