Halina Mlynkova przekazała radosne wieści. "Zaczynamy nowy etap w życiu" [ZDJĘCIA]

Wielkie zmiany w życiu Haliny Mlynkovej. 46-letnia wokalistka podzieliła się w mediach społecznościowych fantastyczną nowiną. "Niesamowite, że to się dzieje" - pisze, a fani przesyłają gratulacje.

Halina Mlynkova – Instagram

Halinka Mlynkova podbiła serca Polaków jako wokalistka zespołu Brathanki, który wylansował m.in. wielki przebój „Czerwone korale”. Od czasu rozstania się z grupą w 2003 roku z powodzeniem rozwija karierę solową, wydając kolejne single i albumy studyjne.

46-letnia obecnie artystka prężnie działa nie tylko w branży muzycznej, ale i w sieci. Za pośrednictwem mediów społecznościowych regularnie informuje fanów o tym, co słychać w jej życiu, również tym prywatnym. Na Instagramie z jej publikacjami na bieżąco jest już przeszło 40 tysięcy obserwatorów.

Halina Mlynkova podzieliła się nowiną

Halina Mlynkova, prywatnie związana z muzykiem Marcinem Kindlą, z którym wychowuje 2-letniego syna Leona, podzieliła się ostatnio fantastyczną nowiną. Przed paroma dniami 46-latka ogłosiła na Instagramie, że razem z ukochanym rozpoczynają właśnie „nowy etap”.

Zaczynamy nowy etap w życiu… Niesamowite, że to się już dzieje…

– napisała, na załączonym zdjęciu nie kryjąc wielkiej radości.

W życiu Mlynkovej zanosi się na zmiany. Kolejnym wpisem artystka potwierdziła, że odebrała klucze do nowego mieszkania. Publikując następną fotografię, tym razem przedstawiającą gołe jeszcze ściany, zwróciła się do fanów z kolejną wiadomością:

Zapraszam Was w kawałek przestrzeni… Teraz trzeba z tego zrobić mieszkanie marzeń. Dawajcie pomysły sklepów z meblami i dodatkami… bo projekty już gotowe

Na pierwsze reakcje nie musiała długo czekać. Już od kilku dni spływają gratulacje, a teraz obserwatorzy pospieszyli też z radami.

Oceń ten artykuł 0 0