Hanna Żudziewicz bez ubrań przed obiektywem aparatu. Tancerka wyeksponowała ciążowe krągłości [ZDJĘCIE]

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wkrótce powitają na świecie córkę! Teraz zwyciężczyni minionej edycji programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" podzieliła się na Instagramie śmiałym kadrem, na którym prezentuje ciążowe krągłości.

Hanna Żudziewicz i ciąża

Zwyciężczyni minionej edycji programu: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami” – Hanna Żudziewicz – szykuje się do jednej z najważniejszych, życiowych ról. W Dzień Matki tancerka i jej partner Jacek Jeschke (również znany z „TzG”) poinformowali, że spodziewają się dziecka! Niedługo później narzeczeni zdradzili płeć malucha; już wiadomo, że będzie to dziewczynka.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Od momentu ogłoszenia radosnej nowiny Hanna Żudziewicz, która w tanecznym show partnerowała m.in.: Piotrowi Mrozowi, Mateuszowi Banasiukowi oraz Robertowi Wabichowi, chętnie publikuje urocze kadry „z brzuszkiem”. Tym razem finalistka „Tańca z Gwiazdami” zamieściła na Instagramie sensualny kadr pochodzący z profesjonalnej sesji fotograficznej. Piękna przyszła mama zapozowała w odważnym wydaniu, okrywając nagie ciało jedynie lekko prześwitującym, szerokim materiałem.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Hanna Żudziewicz na Instagramie

Wspomniany kadr Hania Żudziewicz opatrzyła opisem, w którym pośrednio nakreśliła termin porodu; obecnie tancerka jest w siódmym miesiącu ciąży:

Cisza przed burzą. 7 miesiąc. 3 trymestr. Nasze spotkanie coraz bliżej.

Magnetyczna fotografia nie mogła przejść w sieci bez echa, a użytkownicy sieci po raz kolejny zwrócili się w stronę przyszłej mamy, pisząc:

Ślicznie… Wyglądasz obłędnie!

Cudowna.

Bogini.

Przepiękna i zmysłowa.

Olśniewająco wyglądasz w tej stylizacji.

Magiczne zdjęcie.

Hanna Żudziewicz niebawem dołączy do grona „sławnych mam”, a na swoje pociechy czekają również m.in.: Aleksandra Żebrowska i Magdalena Lamparska. My raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Magda Lamparska gorzko o sytuacji kobiet w ciąży. Gwiazda zwróciła się do internautów: "Czy dobrze zrobiłam?"
Magdalena Lamparska jest w ciąży. Na Instagramie pojawiła się seria wpisów, w których aktorka m.in. poruszyła kwestię traktowania kobiet spodziewających się dziecka. Zwróciła się...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze