Harry Potter wraca w wielkim stylu: wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym serialu HBO!

Wielka gratka dla miłośników magii: HBO ogłasza serial o Harrym Potterze! Kto zagra kultowe postacie i kiedy możemy spodziewać się premiery pierwszego odcinka?

fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Powstaje serial o Harrym Potterze

HBO ma niespodziankę dla wszystkich miłośników magicznego świata stworzonego przez J.K. Rowling - nadchodzi serial o Harrym Potterze! Warner Bros. Discovery oficjalnie potwierdziło prace nad produkcją, która ma przenieść widzów z powrotem do ukochanego przez miliony Hogwartu. Na horyzoncie nowe przygody, nowi bohaterowie i, co najważniejsze, nowa obsada.

Harry Potter - serial. Kiedy premiera?

Według dyrektora generalnego Warner Bros. Discovery, Davida Zaslava, serial zadebiutuje na HBO Max w 2026 roku. Wcześniej pojawiały się plotki, że pierwsze odcinki będą dostępne już w 2024 roku, jednak zostały one oficjalnie zdementowane.

Harry Potter - serial. Kto znajdzie się w obsadzie?

Choć szczegóły obsady są jeszcze owiane tajemnicą, wiadomo, że na ekranie zobaczymy nowe twarze. Daniel Radcliffe, Emma Watson oraz Rupert Grint, uwielbiani przez fanów za swoje role w oryginalnej serii filmów, mogą pojawić się w serialu, ale raczej w mniejszym wymiarze - jako goście specjalni lub w epizodach. To jednak nie umniejsza entuzjazmu fanów, którzy nie mogą się już doczekać powrotu do świata magii.

Serial o Harrym Potterze potrwa 10 lat?

Serial o Harrym Potterze ma stać się dziesięcioletnią produkcją, która, podobnie jak książki i filmy, zanurzy widzów w magicznym świecie pełnym niezwykłych postaci, dramatycznych wydarzeń i miejsc dobrze znanych każdemu miłośnikowi serii. Nowa obsada ma za zadanie przyciągnąć do ekranów kolejne pokolenia fanów, oferując im historie uwielbiane już od ponad ćwierć wieku.

Fani zachwyceni! 88-letnia Maggie Smith jako modelka!
Świat oszalał, a wszystko za sprawą wiralowego filmiku, który promuje nową kampanię słynnego hiszpańskiego domu mody - Loewe. W animacji moşemy zobaczyć Maggie Smith w roli modelki. 88-latka zachwyca kreacjami.

Oceń ten artykuł 3 9

Ogólna ocena Harry Potter wraca w wielkim stylu: wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym serialu HBO! to: 25% / 100%, uzyskana z: 12 głosów.