Hit TVP zniknie na dłużej? Zaskakujące informacje o emisji nowych odcinków!

W sieci pojawiły się zaskakujące doniesienia o emisji nowych odcinków popularnego serialu. Czyżby "Klan", bo właśnie o nim mowa, miał pojawiać się na "szklanych ekranach" krócej, niż zakładano? Sprawdźcie, co już wiadomo!

„Klan”. Nowe odcinki krócej, niż zakładano?

„Klan” to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali. Pierwszy odcinek ujrzał światło dzienne w 1997 roku. Od tamtej pory Telewizja Polska pokazała ponad 4 tysiące epizodów! W obsadzie „Klanu” obecnie znajdują się m.in.: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Barbara Bursztynowicz, Tomasz Stockinger, Izabela Trojanowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Kaja Paschalska i wielu innych. Nowe odcinki są emitowane w tygodniu o godz.17:55.

Dla fanów czekających na kolejne odsłony „Klanu” nie mamy dobrych wieści. W mediach pojawiły się doniesienia sugerujące, że produkcja zniknie ze „szklanych ekranów” w tym roku szybciej, niż się spodziewano. Nie będzie również specjalnego odcinka świątecznego.

„Klan”. Kiedy ostatni odcinek przed świętami 2023?

Portal „Plotek” donosi, że nowe odcinki „Klanu” będzie można oglądać do czwartku 21 grudnia. Następna odsłona zostanie pokazana dopiero w… 2024 roku! Tuż przed Wigilią miejsce produkcji zajmą skoki narciarskie. W święta publiczny nadawca planuje zaprezentować specjalną ramówkę, a do Nowego Roku – pokazywać powtórki lubianych seriali.

27 grudnia - w środę - w czasie „Klanu” będzie stary „Ojciec Mateusz”, kolejnego dnia „Komisarz Alex”, a w piątek znowu „Ojciec Mateusz”. W TVP stwierdzono, że po świętach dużo osób ma wolne przed Nowym Rokiem. Według szefostwa, więcej ludzi - aniżeli do „Klanu” - zasiądzie w tym czasie przed telewizory do zagadek kryminalnych, jakie są w tamtych serialach, bo tam każdy odcinek to inna zagadka. To opcja czysto marketingowa – miał powiedzieć informator serwisu.

Jak dotąd informacje te nie zostały potwierdzone przez TVP. Jak donosi „Plotek”, produkcja przedstawiająca losy rodziny Lubiczów ma powrócić w pierwszym tygodniu stycznia.

Uczuciowy trójkąt w "M jak miłość". Kogo powinien wybrać Roznerski? Internauci mają swój typ!
Co wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"? Tym razem jednym z głównych wątków będą uczuciowe perypetie Marcina (Mikołaj Roznerski). Do sieci trafiła fotografia przedstawiająca aktora pozującego w towarzystwie dwóch...

Oceń ten artykuł 0 0