Uczuciowy trójkąt w "M jak miłość". Kogo w serialu wybierze Mikołaj Roznerski? Internauci mają swój typ

Co wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"? Tym razem jednym z głównych wątków będą uczuciowe perypetie Marcina (Mikołaj Roznerski). Do sieci trafiła fotografia przedstawiająca aktora pozującego w towarzystwie dwóch pięknych pań. Którą z nich powinien wybrać w serialu? Internauci mają swój typ!

Nowy odcinek „M jak miłość”. Marcin i Kama razem w serialu?

We wtorek 5 grudnia o godz. 20:55 widzowie oglądający TVP 2 będą mogli zobaczyć nowy odcinek „M jak miłość”. Serial ten niezmiennie cieszy się olbrzymią popularnością ze strony fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą kolejne odsłony. Streszczenie 1764. epizodu jasno wskazuje na to, że będzie on poświęcony m.in. uczuciowym perypetiom Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Przypomnijmy: przystojny detektyw rozstał się ze swoją żoną – Izą (Adriana Kalska) po tym, jak kobieta wybrała kochanka. Małżeństwo Chodakowskich przeszło więc do historii, a mężczyzna mocno to przeżył. Czy Iza i Marcin będą jeszcze razem? Tego na razie nie wiadomo, ale informacja o rozbiciu lubianej, serialowej pary spotkała się z mieszanym odbiorem publiczności.

Tymczasem w życiu wspomnianego bohatera pojawiła się nowa „twarz”. Kim jest Kama (Michalina Sosna)? To tancerka, która już niejednokrotnie mogła liczyć na pomoc Marcina. Ich znajomość szybko przeszła na kolejny etap, chociaż były partner Izy jasno zaznaczył znajomej, że na tę chwilę nie chce angażować się w poważny związek. W międzyczasie Chodakowski poznał jej siostrę – Anię (Alina Szczegielniak), która także wykazała zainteresowanie chłopakiem Kamy. Czyżby szykował się „miłosny trójkąt”? Póki co dalsze losy bohaterów to wielka niewiadoma. Wspomniany wątek już na tym etapie wzbudza sporo emocji wśród widzów, którzy chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami w sieci. W komentarzach nie brak głosów sugerujących, którą z sióstr powinien wybrać Marcin.

Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna na nowym zdjęciu z planu „M jak miłość”

Michalina Sosna opublikowała nowe zdjęcie prosto z planu „M jak miłość”. Na kadrze znalazła się jej serialowa siostra oraz odtwórca roli Marcina. Wszyscy patrzą prosto w obiektyw.

Trudny wybór? Ech, oglądajcie – zachęcała w opisie.

Fotografia przykuła uwagę instagramowiczów. Sekcję komentarzy wypełniły wpisy dotyczące wspomnianego wątku. Jak – zdaniem internatów – powinien się rozwinąć? Okazało się, że widzowie w znacznej mierze kibicują Marcinowi i… Kamie!

Wiadomo, że Kama! I charakterem i sposobem bycia i urodą zdecydowanie bardziej pasuje do Marcina.

Moim zdaniem Marcin powinien wybrać Kamę.

Zdecydowanie Kama. Fajna kobietka z pazurem. Przyjemnie się was razem ogląda i mam nadzieję, że ten wątek będzie się rozwijał bez zbędnych komplikacji z siostrą Kamy.

Oczywiście, że zdecydowanie Kama. Patrząc, jak Marcin się cieszy na twarzy, gdy Kama mu coś napisze bądź przyjdzie, to od razu można stwierdzić, że dla jej siostry jest tylko miły, pomocny, ale dla Kamy to coś więcej. Ja to czuję.

Co jeszcze przyniesie nowy odcinek „M jak miłość”? Tego widzowie dowiedzą się już niebawem!

Marcjanna Lelek została zastąpiona inną aktorką w "M jak miłość". Przerwała milczenie
Marcjanna Lelek zabrała głos w sprawie zmian w "M jak miłość". Aktorka, która dotychczas była "twarzą" serialowej Natalii Mostowiak, została zastąpiona przez Dominikę Suchecką. O swojej następczyni ma sprecyzowaną...

Oceń ten artykuł 0 0