Honorata Skarbek w obłędnym bikini wypoczywa na wakacjach. "Bogini w hamaku" [ZDJĘCIE]

Honorata Skarbek zabrała swoich fanów na wspólne wakacje! Oczywiście jest to "wirtualna" podróż, ale piosenkarka dba o to, by na jej Instagram trafiały gorące kadry prosto z Meksyku, gdzie wypoczywa. Pod jej najnowszą fotografią w bikini posypały się komplementy!

Honorata Skarbek w bikini na Instagramie

Kto chociaż na moment uciekał myślami prosto do ciepłych krajów, tęskniąc za wakacyjnymi wyjazdami, ten koniecznie powinien odwiedzić instagramowe konto Honoraty Skarbek! Młoda piosenkarka wybrała się bowiem do Meksyku, a relacje z jej szalonej eskapady raz po raz trafiają do sieci. Po publikowanych przez Honoratę zdjęciach można wnioskować, iż artystka znajduje czas zarówno na aktywny wypoczynek, jak i błogi relaks na plaży. Na ostatniej fotografii Skarbek została „przyłapana” podczas chwili wytchnienia na hamaku; bohaterka ujęcia – odziana w oryginalne bikini – spogląda w dal w zamyśleniu.

Prośba do internautów

Piaszczysta plaża, rajskie tło, hamak, a przede wszystkim:piękna modelka – ten miks elementów musiał zachwycić internautów! W mig pojawiło się mnóstwo komentarzy, będących zarazem odpowiedziami na pytanie zadane przez Honoratę. W opisie wokalistka zwróciła się bowiem do fanów z prośbą o oryginalny podpis do wspomnianej fotografii, przy okazji wspominając o… nagrodach! Internauci śledzący profil „Honki” i tym razem nie zawiedli, pozostawiając sporo ciekawych wypowiedzi:

Bogini w hamaku,

Ja, kiedy wypatruję czegoś smacznego do jedzenia,

Niech te wakacje trwają tyle, co Moda na sukces”,

Kiedy mrużysz oczy, żeby zobaczyć co dzisiaj w hotelu jest na obiad.

Póki co Honorata Skarbek nie zdradziła, z kim wybrała się na zagraniczny urlop, chociaż niektórzy z internautów podejrzewają, że towarzyszy jej tajemniczy partner. Myślicie, że gwiazda odniesie się do tych informacji?

Honorata Skarbek na gorącym kadrze. Tak prezentuje się w bikini! "Ale syrenka" - komentują internauci [ZDJĘCIE]
Na Instagramie Honoraty Skarbek zrobiło się gorąco! Wokalistka wrzuciła bowiem do sieci fotkę, na której pozuje w bikini, pozdrawiając prosto z basenu. "Ale syrenka" - komplementowali internauci.

Oceń ten artykuł 32 37

Ogólna ocena Honorata Skarbek w obłędnym bikini wypoczywa na wakacjach. "Bogini w hamaku" [ZDJĘCIE] to: 46% / 100%, uzyskana z: 69 głosów.
Komentarze