"Hotel Paradise". Marietta po rozstaniu z Chrisem pokazała się z innym uczestnikiem show. Fani zaskoczeni ich zdjęciami

Marietta i Chris z "Hotelu Paradise" nie są już razem. Zwyciężczyni randkowego reality show wyprowadziła się od swojego dotychczasowego partnera i zaczęła urządzać własne lokum. Towarzyszył jej jeden z uczestników "Hotelu...".

Marietta i Chris z „Hotelu Paradise” rozstali się

W ostatnią niedzielę Marietta Witkowska i Krzysztof „Chris” Ducki, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji „Hotelu Paradise”, poinformowali o swoim rozstaniu. Chociaż wcześniej ich relacja sprawiała wrażenie niemal idealnej, a zwycięzcy randkowego reality show snuli nawet plany o zakładaniu rodziny, Marietta i Chris podjęli decyzję o zakończeniu związku. Okazało się także, że nie wszystko wyglądało tak kolorowo, jak pokazują to media społecznościowe. Chris ostatnio dość gorzko skomentował rozstanie.

"Hotel Paradise". Chris gorzko o kulisach rozstania z Mariettą. "Za dużo rzeczy, których nie da się wymazać z pamięci"
Marietta i Chris z "Hotelu Paradise" rozstali się. O tym, że nie są już parą, poinformowali w sieci. Zwycięzca randkowego reality show opowiada teraz o kulisach rozstania.

Marietta wyprowadziła się od Chrisa

Zwyciężczyni randkowego reality show zdążyła już pochwalić się w mediach społecznościowych przeprowadzką. Po rozstaniu z Chrisem wyprowadziła się do nowego lokum. We wtorek zrelacjonowała na Instagramie wyprawę na zakupy w związku z urządzaniem nowego mieszkania. Towarzyszył i służył jej radą Łukasz Kobus, dawny partner Marietty z „Hotelu Paradise”.

Marietta i Łukasz z „Hotelu Paradise”

Po wspólnych zakupach Marietta pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami z Łukaszem.

Przyjaciół mam wielkich. Nowy etap życia

– podpisała fotografie, w żartobliwy sposób nawiązując do nieprzeciętnego wzrostu Łukasza.

Ten widok zaskoczył wielu internautów. Fani zwrócili uwagę przede wszystkim na imponującą różnicę wzrostu i zaczęli dopytywać:

On jest taki wielki czy ty taka mała?

Z odpowiedzią pospieszyła jedna z obserwatorek Marietty, wyjaśniając:

Łukasz ma ponad 2 metry. Marietta 1,67.

Co ciekawe, Łukasz jeszcze w „Hotelu Paradise” wyznał, że nie wie, ile dokładnie ma wzrostu, ponieważ miarki kończą się zwykle na dwóch metrach. Przypomnijmy również, że na rajskiej wyspie on i Marietta przez dłuższy czas tworzyli parę. Był to jednak swojego rodzaju układ oparty na przyjacielskiej relacji. Nie było pomiędzy nimi chemii, dlatego ich drogi ostatecznie się rozeszły. Łukasz stworzył wtedy parę z Martyną, Marietta zaś na nowego partnera w programie wybrała Chrisa, w którym zaczynała się wówczas zakochiwać.

Oceń ten artykuł 5 35

Ogólna ocena "Hotel Paradise". Marietta po rozstaniu z Chrisem pokazała się z innym uczestnikiem show. Fani zaskoczeni ich zdjęciami to: 12% / 100%, uzyskana z: 40 głosów.
Komentarze