Ida Nowakowska w czułej scenie z mężem. Widać duży ciążowy brzuch. "Najpiękniejsze, co dzisiaj zobaczyłam"

Ida Nowakowska pochwaliła się w sieci romantycznym kadrem ze swoim ukochanym. Na zdjęciu, na którym czule ją obejmuje i całuje, widać pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuch. Gwiazda TVP wkrótce rodzi.

Ida Nowakowska spodziewa się dziecka

Ida Nowakowska-Herndon i jej mąż Jack Herndon wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Radosną nowiną o ciąży gwiazda Telewizji Polskiej podzieliła się pod koniec stycznia w programie „Pytanie na śniadanie”. Kilka dni później, również na wizji, ujawniła natomiast płeć dziecka. Prezenterka telewizyjna i zapalona tancerka zostanie mamą chłopca. Gdy poinformowała o tym na początku lutego, była w szóstym miesiącu. Obecnie jej ciąża jest zatem już bardzo zaawansowana.

Nowakowska pokazała ciążowy brzuch

Idzie Nowakowskiej udało się bardzo długo utrzymać informację o ciąży w tajemnicy. Rosnące krągłości skutecznie maskowała kamuflującymi brzuch strojami. Kiedy jednak podzieliła się ze światem swoją radością, nie zamierzała dłużej go ukrywać. Teraz bardzo chętnie pokazuje ciążowe krągłości w sieci.

Są one doskonale widoczne na najnowszym zdjęciu, które opublikowała na Instagramie. To urocza, bardzo romantyczna fotografia z sesji, w której Nowakowska wzięła udział ze swoim mężem. Jack obejmuje Idę i całuje w głowę. Ten widok zachwycił internautów. Przepiękny kadr „w trójkę” zdobył dotychczas przeszło 50 tysięcy serduszek od użytkowników Instagrama.

Najpiękniejsze, co dzisiaj zobaczyłam

Jejku, jakie to piękne… Zarówno zdjęcie, jak i wasza relacja. Nie mogę przestać cieszyć się waszym szczęściem! A na ten widok buzia sama się uśmiecha

Serce rośnie!

Niesamowita trójka!

Jacy wy jesteście słodcy! Piękni!

– rozpływają się obserwatorzy.

Oceń ten artykuł 2 6

Ogólna ocena Ida Nowakowska w czułej scenie z mężem. Widać duży ciążowy brzuch. "Najpiękniejsze, co dzisiaj zobaczyłam" to: 25% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.
Komentarze