Idealne na Instagramie. W rzeczywistości z wypryskami i przebarwieniami. Prawdziwe twarze celebrytów

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - nikt nie jest idealny. Niestety wciąż wielu celebrytów zakłamuje rzeczywistość, publikując wyretuszowane i często przerobione w specjalnych programach zdjęcia i  twierdząc, że dokładnie tak wyglądają "na żywo". Później okazuje się, że na zdjęciach fotoreporterów ich skóra wygląda zupełnie inaczej - czyli... zupełnie normalnie! Zobacz zestawienie gorących, zagranicznych gwiazd w mocnym przybliżeniu. Nie brakuje wyprysków, zmarszczek i przebarwień nawet w młodym wieku.

Celebryci w mediach społecznościowych

Gładka cera, zero skaz i idealna sylwetka – tak właśnie większość wyobraża sobie wygląd celebrytów, którzy dzięki swoim możliwościom finansowym mogą pozwolić sobie na dowolne poprawki urody. Jednak „idealności” nie da się kupić, gdyż nikt z nas nie jest idealny. Jeśli ktoś uważa, że jest inaczej, to jest w wielkim błędzie. Zoom w aparatach fotograficznym potrafi być w tej kwestii bezlitosny…

Niestety w mediach społecznościowych wszelkie skazy są retuszowane, co wprowadza w kompleksy wrażliwe na swoim punkcie osoby z niedoskonałościami. Niektóre konta na Instagramie postawiły sobie za cel pokazywanie prawdziwej twarzy celebrytów, bez specjalnego oświetlenia i retuszu. Zobacz, jak wyglądają gwiazdy młodego pokolenia w fotograficznym zoomie!

W zamieszczonym linku kolejno pokazano: Kylie Jenner, Kendall Jenner, Selenę Gomez, Arianę Grande, Lily Rose Depp, Justina Biebera, Madison Beer, Timothée Chalameta.

Oceń ten artykuł 7 46

Ogólna ocena Idealne na Instagramie. W rzeczywistości z wypryskami i przebarwieniami. Prawdziwe twarze celebrytów to: 13% / 100%, uzyskana z: 53 głosów.
Komentarze