Internauci wychwycili uderzające podobieństwo Aleksandra Sikory do uczestnika "Love Island". Prezenter komentuje!

Aleksander Sikora zorganizował na swoim instagramowym profilu sesję "pytań i odpowiedzi". Wśród wpisów pojawiło się m.in. ciekawe porównanie. Prezenter nie mógł przejść obok tego bez komentarza!

Aleksander Sikora odpowiada na Instagramie

Przez długi czas Aleksander Sikora był jednym z prowadzących program: „Pytanie na śniadanie”. Przed kamerami tworzył duet z Małgorzatą Tomaszewską. W ostatnich tygodniach Telewizja Polska przeszła istną rewolucję, a z „PnŚ” pożegnali się dotychczasowi gospodarze. Ich miejsce zajęły nowe pary, a są to:

  • Robert Stockiner i Joanna Górska,
  • Robert El Gendy i Klaudia Carlos,
  • Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz,
  • Beata Tadla i Tomasz Tylicki.

Tym samym Olek Sikora nie pojawi się już w porannym show. Jak ocenił nowych prezenterów?

Dobrze. Wszystkim kibicuję, żeby spełniali się zawodowo. Mam nawet swoją ulubioną parę z nowego składu.

Aleksander Sikora zabrał głos w sprawie "Pytania na śniadanie". Nie umiał już dłużej milczeć
Aleksander Sikora po ogłoszeniu zmian w "Pytaniu na śniadanie" nie chciał obszernie komentować sprawy. W końcu jednak zdecydował się publicznie zabrać głos. Prezenter przerwał milczenie i sporo ujawnił...

Sikora niezmiennie pozostaje w kontakcie z internautami, którzy są bardzo ciekawi, co aktualnie dzieje się w życiu dziennikarza. On sam postanowił wyjść im naprzeciw, udostępniając na Instagramie miejsce do zadawania pytań. Następnie odpowiedział na wiele z nich. Jedno z zagadnień niespodziewanie dotyczyło… uczestnika programu: „Love Island. Wyspa miłości”! Spore grono użytkowników sieci dopatrzyło się bowiem dużego podobieństwa między panami.

Hubert Wicher z „Love Island 7” reaguje na słowa Aleksandra Sikory

„Love Island. Wyspa miłości” to show, w którym udział biorą singielki oraz single poszukujący miłości. Jednym z nich był Hubert Wicher, który – będąc w parze z Agatą Paź – wygrał 7. sezon. Wkrótce po zakończeniu tej odsłony „LI” ich drogi jednak się rozeszły.

Czujni użytkownicy Instagrama nie tylko dostrzegli podobieństwo między Hubertem a Olkiem Sikorą. Mało tego – postanowili poruszyć tę kwestię w sesji „Q&A”! „Wywołany do odpowiedzi” dziennikarz odpowiedział z nutą humoru:

Wiele osób pyta mnie o to na IG, oznaczając Huberta. Przejrzałem konto Huberta… Chyba muszę pogadać z rodzicami i zapytać, czy przypadkiem nie byli kiedyś na „Wyspie miłości”.

Swój „dopisek” dodał także sam Hubert:

Czyżby zaginiony brat był bliżej, niż myślałem?

Internauci wychwycili uderzające podobieństwo Aleksandra Sikory do uczestnika "Love Island". Prezenter komentuje!

Fot. Instagram @oleksikora

Kiedy „Love Island 9” w TV? O której godzinie oglądać?

Hubert i Agata wygrali 7. edycję programu: „Love Island. Wyspa miłości”. Kto zwycięży tym razem? Na razie nie wiadomo, kim są uczestnicy „LI 9”, ale pewne jest, że show wraca do TV! Pierwszy odcinek telewizyjna „Czwórka” wyemituje za niecały miesiąc – w poniedziałek, 4 marca. Epizody będzie można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:00.

Zmiany w nowym sezonie "Love Island" mocno poróżniły widzów. Wszystko przez jeden szczegół! "Oglądalność spadnie"
O której godzinie będzie można oglądać nowe odcinki programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Odpowiedź na to pytanie zaskakuje! Produkcja podała nowe informacje o starcie 9. sezonu, a widzowie nie kryli zdziwienia.

Oceń ten artykuł 0 0