Izabela Janachowska o chorobie. Opowiedziała o rokowaniach lekarzy

Izabela Janachowska na Instagramie opowiedziała o swoim stanie zdrowia. Tancerka, która rozstała się z programem "Taniec z gwiazdami" zmaga się z chorobą, której szczegółów nie znamy. Teraz kobieta zapewniła, że jest na dobrej drodze.

fot. East News
fot. East News

Izabela Janachowska zniknęła z "Tańca z gwiazdami"

W styczniu Izabela Janachowska opublikowała na Instagramie post, w którym poinformowała o odejściu z "Tańca z gwiazdami". Tancerka nie podała bezpośredniego powodu, a wyjaśniła, że w tym momencie życia potrzebuje spokoju. We wpisie podziękowała za długoletnią przygodę z formatem, w którym razem z Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną opiekowała się uczestnikami:

„Taniec z Gwiazdami” to program, który pokochałam całym sercem - najpierw jako tancerka, później, po latach, jako prowadząca. Nadszedł jednak taki moment mojego życia, że nie mam w sobie przestrzeni na prowadzenie największego i najważniejszego programu rozrywkowego w Polsce. Teraz potrzebuję czasu i spokoju, mam jednak nadzieję, że niebawem znajdę w sobie siłę, żeby wrócić do Was z nowymi projektami.

Izabela Janachowska o chorobie

Wyszło na jaw, że Izabela Janachowska zrobiła sobie przerwę od medialnego świata głównie przez względy zdrowotne. Na Instagramie dość tajemniczo wypowiadała się o chorobie i nie zdradziła, z czym dokładnie się zmaga. Teraz odpoczywa z rodziną na Malediwach, a przy okazji zorganizowała na Insta Stories sesję pytań i odpowiedzi. Jedno z nich dotyczyło właśnie zdrowia, więc tancerka zdecydowała się co nieco opowiedzieć:

Na razie wszystko pod kontrolą. Ostatnie wyniki badań były pozytywne. Jest progres w kierunku pełnego wyzdrowienia przy pomocy leków. Więc fajnie, bo najpewniej jakieś poważniejsze zabiegi mnie ominą. Uchroniłam się jakimś cudem.

Tancerce towarzyszy jednak silny stres, który odbija się na jakości snu:

Bardzo słabo śpię albo w ogóle nie śpię. Czuję się dosyć osłabiona. A z drugiej strony nawet boję się wziąć jakiekolwiek suplementy na lepsze spanie typu melatonina. Już nawet nie chcę myśleć o tabletkach chemicznych na spanie. Na razie staram się odganiać złe myśli.

Izabeli Janachowskiej życzymy dużo zdrowia!

Wielka zmiana tuż przed startem "Twoja twarz brzmi znajomo". Wydano pilny komunikat
Właściciel formatu "Your Face Sounds Familiar", na którym bazuje show "Twoja twarz brzmi znajomo", podjął przełomową decyzję. Wszystko tuż przed startem jubileuszowej edycji. W programie konieczne będzie wprowadzenie zmian.

Oceń ten artykuł 1 4

Ogólna ocena Izabela Janachowska o chorobie. Opowiedziała o rokowaniach lekarzy to: 20% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.