Izabela Kuna na rajskich wakacjach. Tak aktorka prezentowała się w stroju kąpielowym. "Co za figura!" [ZDJĘCIA]

Izabela Kuna przełom starego i nowego roku spędziła na wyjeździe. Aktorka wrzuciła do sieci nowe zdjęcia ukazujące ją m.in. w stroju kąpielowym. Efekt zachwycił internautów!

Izabela Kuna w stroju kąpielowym

Andaluzja – to właśnie ten obszar Izabela Kuna wybrała do celebrowania pierwszych chwil 2023 roku. 52-letnia aktorka wypoczywała tam wraz z partnerem: Markiem Modzelewskim. Pamiątkowe zdjęcia znalazły się już na Instagramie, a zamieściła je tam sama Kuna, tym samym „przesyłając” internautom nieco wakacyjnych wibracji. Wśród opublikowanych fotografii znaleźć można m.in. migawki ukazujące aktorkę w stroju kąpielowym. Co ciekawe, Iza Kuna postanowiła połączyć dwuczęściowy kostium z… ciepłą czapką! Fakt ten nie umknął użytkownikom sieci, a jedna z pań śledzących aktywność gwiazdy w sieci postanowiła zaczerpnąć informacji „u źródła”.

Tam jest ciepło czy zimno? Bo pani strój daje do myślenia, buziaki

– napisała pod wspomnianym postem i doczekała się odpowiedzi!

Raz ciepło, raz zimno

– odparła Kuna, zamieszczając również uśmiechniętą emotikonę.

Bohaterka kadrów została uchwycona w momencie błogiego relaksu na plaży, będąc w naturalnym wydaniu – na twarzy serialowej Marii z „Barw szczęścia” próżno szukać makijażu.

Przesuń w prawo.

Iza Kuna komplementowana na Instagramie

Izabela Kuna na nowych zdjęciach z wyjazdu jest pełna energii i radości. Emocje te udzieliły się również internautom, którzy w sekcji komentarzy wprost zasypali aktorkę komplementami!

Co za figura!

Wygląda Pani jak milion dolarów. Piękna, szczęśliwa i spełniona kobieta, a figura sztos.
Ale ogień!

Iza, jest moc.

Izabela Kuna należy do grona gwiazd, które zebrały na Instagramie spore grono fanów – aktualnie licznik obserwujących jej profil zbliża się już do stu tysięcy. Użytkownicy sieci pokochali aktorkę za jej szczerość i podejście do świata, chętnie odpowiadając na publikowane przez nią wpisy. Ona z kolei od czasu do czasu „przemyca” informacje na swojej codzienności, dzieląc się m.in. romantycznymi kadrami z partnerem.

Izabela Kuna – filmy, seriale, życie prywatne

Izabela Kuna ma na swoim koncie mnóstwo ról: teatralnych, filmowych oraz serialowych. Zagrała w takich projektach, jak m.in.: „Klan”, „Na Wspólnej”, „Tango z aniołem”, „Barwy szczęścia”, „Lejdis”, „Singielka”, „Pitbull. Ostatni pies” i wielu innych.

Iza Kuna jest aktorką unikającą nadmiernego dzielenia się prywatnością. Wiadomo, że w życiu pozazawodowym jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Aktorka była związana z aktorem Dariuszem Kurzelewskim, z którym ma córkę Nadię, a owocem miłości Kuny i jej obecnego partnera jest syn – Stanisław.

Joanna Jabłczyńska w stroju kąpielowym w lodowatej wodzie. "Piękne wejście w Nowy Rok" [FOTO]
Rozpoczął się rok 2023. Wiele osób zadbało, aby należycie pożegnać odchodzący 2022. Ciekawy sposób na to wymyśliła Joanna Jabłczyńska, która postanowiła w tym...

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Izabela Kuna na rajskich wakacjach. Tak aktorka prezentowała się w stroju kąpielowym. "Co za figura!" [ZDJĘCIA] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.