Izabella Krzan eksponuje pośladki podczas nurkowania. Fani: "Co za ciało" [FOTO]

Izabella Krzan wyjechała na egzotyczny urlop. 28-latka postanowiła skorzystać z okazji i ponurkować. W sieci zamieściła zdjęcia. Fani nie mogą oderwać wzroku od jej figury!

Izabella Krzan Instagram

Izabella Krzan to modelka, prezenterka telewizyjna oraz Miss Polonia 2016. Widzowie mogą oglądać ją w programie „Pytanie na śniadanie”, teleturnieju „Koło fortuny” oraz nowej produkcji TVP „Kamper Polska”

Mimo wielu obowiązków 28-latka znajduje czas na aktywne prowadzenie swoich mediów społecznościowych. Ma tam też wierne grono fanów – jej profil na bieżąco śledzi prawie 280 tysięcy internautów. Obserwatorzy mogą „podglądać” jej sukcesy zawodowe oraz bardziej prywatne ujęcia – Izabella chętnie dzieli się kadrami z urlopów, a od czasu do czasu publikuje też te z domowego zacisza.

Izabella Krzan eksponuje ciało w bikini

Izabella Krzan postanowiła odpocząć od codziennych obowiązków. Modelka i prezenterka telewizyjna wyjechała na egzotyczny urlop. Do sieci trafiają zdjęcia z Mauritius. Mimo wakacji 28-latka nie zapomina o treningach. Już pierwszego dnia opublikowała kadr w sportowym stroju, a obok niego poinformowała internautów, że właśnie wraca z siłowni.

Piękna 28-latka nie zapomina o swoich fanach. Na Instagramie podzieliła się z nimi kolejną porcją zdjęć. Widać na nich, jak Izabella korzysta z promieni słońca. Modelka pozuje w bikini obok palm i nurkuje. Dzieli się też z obserwatorami pięknymi widokami, jakie ją otaczają podczas rajskiego urlopu. Internauci zgodnie przyznają, że to nie egzotyczna sceneria, a figura Izabelli kradnie całą ich uwagę. Rzeczywiście, od jej smukłej sylwetki ciężko oderwać wzrok!

W komentarzach posypały się komplementy

Fotorelacja z Mauritius bardzo spodobała się internautom. Obserwatorzy bardzo szybko reagują na kolejne kadry. W komentarzach chwalą urodę Izabelli Krzan i jej piękną figurę.

Ciałko petarda
Co za ciało
Pani Izo cudowne zdjęcia
Piękna i elegancka jak zawsze
Jak pięknie
Bosko wyglądasz kochanie
Przepięknie 

– piszą internauci w komentarzach.

Przesuń w prawo, by zobaczyć więcej zdjęć.

Agnieszka Kaczorowska odsłania ciało. Zapozowała w odważnej sukience bez biustonosza [FOTO]
Agnieszka Kaczorowska opublikowała w sieci zmysłowe zdjęcie. 30-latka zapozowała w odważnej sukience bez bielizny. Kadr bardzo spodobał się internautom.

Oceń ten artykuł 10 17

Ogólna ocena Izabella Krzan eksponuje pośladki podczas nurkowania. Fani: "Co za ciało" [FOTO] to: 37% / 100%, uzyskana z: 27 głosów.