hity na MAXXa
hity na MAXXa

Izabella Krzan na intymnych kadrach z partnerem. Tak świętowali ważny moment

Izabella Krzan już od kilku lat jest w związku. Kim jest jej chłopak? Partner, o którym mowa, to niejaki Dominik. Na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia pary, która świętowała ważną rocznicę.

Izabella Krzan z chłopakiem

Izabella Krzan stawia na zmiany! Początek 2024 roku przyniósł wiele nowości w życiu pięknej modelki. Przez kilka lat Miss Polonia z 2016 roku była mocno związana z Telewizją Polską, gdzie m.in. współprowadziła program pt.: „Pytanie na śniadanie”. Jej „zawodowym” partnerem był Tomasz Kammel, a duet: „Krzammel” skradł serca widzów. Decyzja dotycząca zakończenia współpracy Krzan z TVP została więc szeroko skomentowana przez fanów „PnŚ”, a Izabella została wprost zasypana pytaniami o powrót do telewizji.

Niedługo później Krzan wróciła na ekrany, tyle że… komputerowe! Od lutego jest jedną z gospodyń programu śniadaniowego w „Kanale zero” – projekcie Krzysztofa Stanowskiego.

A jaka jest Izabella Krzan prywatnie? Czy ma chłopaka? Kim jest jej partner? Rąbka tajemnicy w tej kwestii uchyliła sama zainteresowana, publikując na Instagramie nowe zdjęcia z ukochanym. Zrobiła to z ważnego powodu!

Kim jest partner Izabelli Krzan?

Izabella Krzan jest szczęśliwie zakochana. Jej partner to Dominik Kowalski. Sama prezenterka raczej niewiele zdradza na temat chłopaka. Wiadomo, że mężczyzna zajmuje się m.in. projektowaniem mebli, ale w kręgu jego zainteresowań jest również moda.

Krzan, która aktywnie działa w sieci, opublikowała nową galerię zdjęć i nagrań z ukochanym. Niedawno zakochani świętowali 4. rocznicę związku i z tej okazji modelka podzieliła się z internautami prywatnymi momentami.

Ale heca! To już 4 lata – dodała w opisie.

Przesuń w prawo.

Iza Krzan i Dominika Kowalski

Izabella Krzan i Dominik Kowalski „zatrzymywali w kadrze” różne momenty. Wśród publikacji znalazły się m.in. obrazy dokumentujące ich zimowe szaleństwa czy wakacyjny relaks. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok takiego wpisu!

Ale będą dzieci ładne – napisał z nutą humoru stylista Maciej Dabros.

Na jego słowa zareagował pewien internauta, który otrzymał odpowiedź od samej Krzan!

– A jak nie będzie?

– Będą, będą. Szkoda marnować takie geny.

Lwią część komentarzy stanowią życzenia dla pary z okazji kolejnej rocznicy ich związku. My również życzymy zakochanym wszystkiego, co najlepsze!

Debiut Izabelli Krzan na "Kanale Zero". Czy internautom spodobał się jej występ? Padły mocne słowa!
Po tym, jak Izabella Krzan musiała pożegnać się "Pytaniem na śniadanie", kobieta dołączyła do nowego internetowego formatu "Kanał Zero". Prezenterka ma już za sobą pierwszy występ. Jak debiut ocenili internauci?

Oceń ten artykuł 5 1

Ogólna ocena Izabella Krzan na intymnych kadrach z partnerem. Tak świętowali ważny moment to: 83% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.