Izabella Krzan podgrzewa atmosferę w bikini. Fani nie mogą się napatrzeć [FOTO]

Izabella Krzan tegoroczny urlop spędza w rodzinnych stronach. Gwiazda programów "Pytanie na śniadanie" i "Koło fortuny" chwali się w sieci kolejnymi wakacyjnymi kadrami, a zachwytom nad figurą modelki w bikini nie ma końca.

Izabella Krzan – kariera

Izabella Krzan zaczynała karierę od udziałów w konkursach piękności. W 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, co otworzyło przed nią wiele drzwi. Wkrótce zaczęła współpracować z Telewizją Polską. Obecnie jest gospodynią nadawanych na antenie telewizyjnej Dwójki programów „Koło fortuny” oraz „Pytanie na śniadanie”. Regularnie współprowadzi też wszelkie organizowane przez publicznego nadawcę imprezy okolicznościowe.

Izabella Krzan – Instagram

Izabella Krzan z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością. Potwierdzają to stale rosnące statystyki jej profili w mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie 27-latka udziela się najaktywniej, obserwuje ją już ponad 270 tysięcy osób. Piękna modelka dba o fanów i wciąż dzieli się z nimi nowymi zdjęciami i wpisami, w których uchyla rąbka tajemnicy na temat swojej codzienności.

Izabella Krzan w bikini

Gwiazda programów „Pytanie na śniadanie” i „Koło fortuny” w ostatnich tygodniach zasypuje fanów kolejnymi wakacyjnymi zdjęciami. 27-latka w przerwach od zawodowych obowiązków ładuje baterie w rodzinnych stronach – w województwie warmińsko-mazurskim. Chętnie wypoczywa nad wodą i daje się fotografować w bikini. Na najnowszym udostępnionym w sieci zdjęciu również ma na sobie jedynie dwuczęściowy strój kąpielowy, który podkreślił jej fenomenalną figurę. W sekcji komentarzy komplementom nie ma końca. Fani nie mogą się napatrzeć.

Najpiękniejsza 

Cud natury

Ale hot!

Bogini

– zachwycają się komentujący.

Oceń ten artykuł 2 6

Ogólna ocena Izabella Krzan podgrzewa atmosferę w bikini. Fani nie mogą się napatrzeć [FOTO] to: 25% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.
Komentarze