Izabella Krzan w piekielnie odważnym bikini. Fanom trudno oderwać wzrok. "Ale petarda!" [FOTO]

Izabella Krzan ostatnie dni spędziła na odpoczynku od zawodowych obowiązków na Bali. Na pożegnanie z Azją wrzuciła do sieci gorące zdjęcie, obok którego jej fani nie byli w stanie przejść obojętnie. Zachwytom nie było końca.

Izabella Krzan w bikini na urlopie

Izabella Krzan jest obecnie jedną z głównych twarzy Telewizji Polskiej. Gospodyni programu „Pytanie na śniadanie” zniknęła jednak ostatnio z anteny. Wybrała się bowiem na zasłużony urlop. 27-letnia modelka i prezenterka poleciała na lubianą przez gwiazdy wyspę Bali. Wypoczynek w bajecznym miejscu na bieżąco relacjonowała na Instagramie, gdzie obserwuje ją aż 275 tysięcy osób. Niestety wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Przyszedł czas na powrót do Polski.

Czas wymienić bikini na kurtkę i szalik. Warszawo, nadchodzę!

– zapowiedziała Krzan.

Żegnając się z indonezyjską wyspą, gwiazda „Koła fortuny” opublikowała w sieci kolejny wakacyjny kadr. Fani nie byli w stanie przejść obojętnie obok fotografii, do której Iza zapozowała w mocno wyciętym bikini nad basenem.

Wyglądasz zjawiskowo! Widać, że akumulatory naładowane

Wyglądasz cudowne w tym bikini, Izabella 

Co za ciało! 

Wow, ale petarda

– posypały się komentarze.

Jesteś doskonała

– ocenił kolejny internauta, a pod spodem wkrótce pojawiła się uszczypliwa odpowiedź

Nie wszyscy okazali się podzielać zachwyt fanów Izabelli. Jedna z komentujących osób porównała Krzan z inną znaną modelką i stwierdziła, że ta „nie dorasta Marcelinie Zawadzkiej do pięt”. Prowadząca „PnŚ” odpisała po mistrzowsku.

To zależy, kto jaką miarką mierzy. Serdeczności, darling!

– ucięła.

Izabella Krzan znów w telewizji

Izabella Krzan po naładowaniu baterii na Bali jest gotowa, by wrócić do pracy, a fani nie kryją, że bardzo ich to cieszy. Wkrótce znów będą mogli oglądać ją w „Pytaniu na śniadanie”, w którym na co dzień występuje w parze z Tomaszem Kammelem. Izy nie zabraknie także u boku Norbiego w „Kole fortuny”.

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Izabella Krzan w piekielnie odważnym bikini. Fanom trudno oderwać wzrok. "Ale petarda!" [FOTO] to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.