Izabella Krzan zbyt często ćwiczyła. Konsekwencje były poważne

Izabella Krzan na Instagramie raz na jakiś czas pokazywała zdjęcia z treningów. W jednym z wywiadów przyznała, że w pewnym momencie ćwiczyła zbyt dużo, za co poniosła poważne konsekwencje. 28-latka musiała zmierzyć się z problemami zdrowotnymi.

Izabella Krzan regularnie trenuje

Izabella Krzan pozostaje w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem Instagrama. Jej profil obserwuje 285 tysięcy osób. Publikuje tam rozmaite migawki, dotyczące zarówno jej życia zawodowego, jak i prywatnego. 28-latka chętnie pokazuje, jak spędza wolny czas, udostępniając kadry z wyjść na miasto, urlopów, a czasem nawet i siłowni.


Nagranie z tego ostatniego miejsca niedawno pojawiło się na jej profilu. Prezenterka i modelka telewizyjna przyznała wtedy, że musiała na jakiś czas zrezygnować z części ćwiczeń.

Jedni wracają do szkoły, inni na nowo witają się z siłownią. Przerwę wywołały problemy z kręgosłupem, dlatego jedyną formą aktywności fizycznej w trakcie wakacji było bieganie, które - ku mojemu zaskoczeniu - da się lubić! Plan na jesień - dalej biegać, więcej dźwigać, pilnować talerza – napisała.

Izabella Krzan opowiedziała o problemach zdrowotnych

W rozmowie z Plejadą opowiedziała więcej na ten temat. Prezenterka i modelka telewizyjna wyznała, że przez bardzo często treningi musiała zmierzyć się z problemami zdrowotnymi. W efekcie nabawiła się problemów z kręgosłupem.

Trenowałam bardzo dużo. W pewnym momencie w maju rzeczywiście skupiłam się na ćwiczeniach. Dużo trenowałam boksu, dużo trenowałam na siłowni, czyli dźwigałam ciężary, a co za tym idzie, w pewnym momencie dostałam rwy kulszowej – wyjaśniła.

W związku z dolegliwościami 28-latka musiała na jakiś czas zrezygnować z niektórych ćwiczeń. Lekarz zezwolił jej jedynie na bieganie.

Musiałam na miesiąc się całkowicie wyłączyć ze sportu poza bieganiem. Doktor wskazał, że mogę biegać. Trzeba było się podreperować po to, żeby wrócić znowu z impetem na jesień. Szczególnie, że ta zima, jak wiemy, bywa trudna i wtedy się bardziej chce jeść, bardziej chce się leniuchować. Prewencja jest ważniejsza niż leczenie się – podkreśliła.

Izabella Krzan i Tomasz Kammel "przyłapani" na nagraniach zza kulis "Pytania na śniadanie". "Piękna para" [WIDEO]
Izabella Krzan i Tomasz Kammel to duet doskonale znany widzom "Pytania na śniadanie". Gospodarze porannego show zdradzili w sieci, jak spędzają czas między wejściami "na żywo". Zobaczcie sami!

Oceń ten artykuł 0 1