Prowadzący "Pytanie na śniadanie" na nagraniach zza kulis. Tak Izabella Krzan i Tomasz Kammel spędzają czas! "Piękna para" [WIDEO]

Izabella Krzan i Tomasz Kammel to duet doskonale znany widzom "Pytania na śniadanie". Gospodarze porannego show zdradzili w sieci, jak spędzają czas między wejściami "na żywo". Zobaczcie sami!

Izabella Krzan i Tomasz Kammel w programie: „Pytanie na śniadanie”

Izabella Krzan i Tomasz Kammel to para, która skradła serca widzów programu: „Pytanie na śniadanie”. Ten elektryzujący duet od 2021 roku budzi Polaków wybierających właśnie „Pnś” i za każdym razem jest entuzjastycznie odbierany. Modelka i dziennikarz doskonale współpracują zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym! Świadczyć o tym mogą nagrania prosto „zza kulis” porannych wydań, którymi prezenterzy chętnie dzielą się w mediach społecznościowych.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

W ostatnim czasie prowadzący zamieścili na Instagramie wideo będące kompilacją filmików kręconych właśnie w przerwie między wejściami na antenę. W taki sposób gospodarze „Pytania na śniadanie” chcieli zachęcić internautów do śledzenia kolejnych odsłon projektu z ich udziałem.

Nikt nie mówił, że z tą parą będzie normalnie… Ale na pewno wesoło! Jesteśmy z Wami w @pytanienasniadanie. Wpadajcie!

Na nagraniach Izabella Krzan i Tomasz Kammel dali się poznać z nieco mniej formalnej strony, stawiając na spontaniczność i „luz”. Nie zabrakło także wymiany przyjacielskich uścisków!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Prowadzący „PnŚ” na oryginalnym nagraniu – Instagram

Jak na wideo ukazujące duet: „Krzammel” zareagowali użytkownicy sieci? Nie mogło być inaczej – sekcja komentarzy wypełniła się po brzegi! Internauci odpowiedzieli na nagranie w podobnym tonie, sięgając po humor i pozytywne emocje:

Jesteście najlepszą parą prowadzących!

Piękna para.

Widać, że macie do tego dystans (…). Tomasz jest szczęściarzem.

Normalnie można pomyśleć, że jesteście parą.

Tak trzymać!

Widać, że macie do tego dystans. Ale mimo to, Tomasz jest szczęściarzem.

Jak wam się podoba?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Izabella Krzan na rozkosznym kadrze sprzed lat. "Nie mów, że to mała Ty"
Izabella Krzan wrzuciła na Instagram zdjęcie z dzieciństwa. Modelka i prezenterka w Dzień Dziecka zdradziła internautom obserwującym jej profil, jak wyglądała na długo przed rozpoczęciem swojej kariery w mediach. Internauci nie mogli...

Oceń ten artykuł 10 4

Ogólna ocena Prowadzący "Pytanie na śniadanie" na nagraniach zza kulis. Tak Izabella Krzan i Tomasz Kammel spędzają czas! "Piękna para" [WIDEO] to: 71% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.