Jak dziś wygląda córka Ewy Wachowicz? 23-latka jest podobna do mamy?

Ewa Wachowicz jest znaną postacią w polskim show-biznesie. Jej córka, Aleksandra Osuchowska, ma już 23 lata. Podobna do mamy?

fot. East News
fot. East News

Ewa Wachowicz jako Miss Polonia

Ewa Wachowicz zasłynęła jako Miss Polonia z 1992 roku. Reprezentowała Polskę na konkursie Miss World, gdzie zdobyła tytuł III wicemiss. Rok później zdobyła pierwsze miejsce w wyborach World Miss University.

Ewa Wachowicz – Instagram

Ewa Wachowicz doskonale wykorzystała daną jej szansę, zdobywając świat mediów. Pracowała m.in. jako sekretarz prasowy premiera Waldemara Pawlaka. Założyła także własną firmę producencką i była odpowiedzialna za programy "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza" oraz "Ewa gotuje". 53-latka chętnie dzieli się przepisami na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 200 tysięcy osób.

Córka Ewy Wachowicz ma już 23 lata

Ewa Wachowicz rzadko publikuje kadry ze swojego życia prywatnego. Restauratorka zaskoczyła fanów pod koniec zeszłego roku, kiedy pokazała zdjęcie ze swojego ślubu z wieloletnim partnerem – Sławomirem Kowalewskim. 53-latka jest również mamą Aleksandry, będącej owocem małżeństwa z Przemysławem Osuchowskim, z którym rozwiodła się w 2007 roku. Jak dziś wygląda jedyna córka Wachowicz?

Pierwsza Komunia w restauracji Magdy Gessler? Cena może szokować
Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami. Część rodziców zdecyduje się na organizację przyjęcia w restauracji. A ile taka przyjemność kosztuje w lokalu Magdy Gessler? Nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek.

Oceń ten artykuł 0 1