Jak wygląda dziś Facundo Arana? Ivo ze "Zbuntowanego anioła" ma 50 lat i zaskakuje na nowych zdjęciach!

Pamiętacie "Zbuntowanego anioła"? Serialowy Ivo - czyli Facundo Arana - niedawno świętował 50. urodziny! Jak bardzo od czasu telenoweli zmienił się odtwórca głównej roli męskiej? Jego nowe zdjęcia mogą zaskoczyć!

„Zbuntowany anioł”. Facundo Arana i Natalia Oreiro razem w serialu

Natalia Oreiro i Facundo Arana w telenoweli pt.: „Zbuntowany anioł” stworzyli jedną z najbardziej elektryzujących par. Argentyńska produkcja pojawiła się w Polsce w 2000 roku i z miejsca skradła serca publiczności. Panie w szczególności zwracały uwagę na głównego męskiego bohatera, a właśnie w tę postać wcielał się Facundo Arana. Ivo DiCarlo był niepokorną duszą, który zakochał się w pokojówce Milagros. Bohaterowie długo musieli walczyć o swoją miłość, jednak finalnie udało im się scementować swój związek, biorąc ślub w ostatnim odcinku.

Od momentu premierowej emisji finału Zbuntowanego anioła” w Polsce minęło już ponad dwadzieścia lat. Jak od tego czasu zmienił się Facundo Arana? 31 marca gwiazdor świętował swoje 50 urodziny, a życzenia płynące w stronę aktora pojawiły się m.in. na jego instagramowym profilu.

Facundo Arana – jak wygląda dziś? Instagram, nowe zdjęcia

Facundo Arana aktywnie działa w sieci i to właśnie tam publikuje aktualne fotografie. Konto aktora na Instagramie obserwuje obecnie ponad 740 tysięcy internautów.

Prywatnie Facundo Arana to szczęśliwy mąż oraz ojciec: w 2012 roku poślubił modelkę i prezenterkę Marię Susini, a para doczekała się trójki dzieci. Z publikowanych przez Aranę zdjęć wynika, iż gwiazdor ceni sobie aktywność fizyczną, wybierając właśnie taką formę relaksu. Pasję aktora podziela także jego partnerka; dodatkowo zakochani wykorzystują każdą chwilę na to, by okazywać sobie uczucia.

Na nowych kadrach Facundo Arana prezentuje wygląd daleki od serialowego image’u – obecnie gwiazdor jest wierny brodzie, a na jego głowie króluje oryginalna fryzura. Aktor niezmiennie czaruje za to uśmiechem doskonale znanym fankom „Zbuntowanego anioła”. Oglądaliście wspomnianą telenowelę?

Kiedyś kusiła w klipie do hitu "Boys", a teraz to samo robi w sieci! 54-letnia Sabrina Salerno odważnie pozuje na zdjęciach
Tęsknicie za gorącymi klimatami? W takim razie koniecznie musicie odwiedzić instagramowy profil Sabriny Salerno! Słynna wykonawczyni hitu: "Boys (Summertime Love)" niedawno obchodziła swoje 54. urodziny, a jej konto w sieci...

Oceń ten artykuł 0 0