Jak wygląda dziś dziewczyna z "Last Christmas"? Kathy Hill zmieniła się nie do poznania!

Piosenka "Last Christmas" rozbrzmiewająca w głośnikach przypomina o tym, że czas na święta! Świąteczny hit zespołu Wham! od ponad 35 lat zachwyca kolejnych słuchaczy. W teledysku obok George'a Michaela pojawia się Kathy Hill. Jak wygląda po latach? Sprawdźcie!

„Last Christmas” po 35 latach


„Last Christmas” to jeden z tych utworów, bez których wiele osób nie wyobraża sobie świąt. Od ponad 35 lat świąteczny hit zespołu Wham! wzrusza kolejnych słuchaczy. Niedawno teledysk do „Last Christmas” doczekał się „odświeżenia”, zyskując na ostrości.


"Last Christmas" na nowo! Teledysk w jakości 4K trafił do sieci [WIDEO]
To właśnie przy tym kawałku świąteczne ozdoby same wieszają się na choince, a uszka same się kleją! Mowa oczywiście o "Last Christmas"...


We wspomnianym klipie, obok George’a Michaela i Andrew Ridgeleya, pojawia się również modelka Kathy Hill, która wcieliła się w postać dawnej miłości lidera zespołu. A jak wygląda dziś? Obecnie 63-letnia Hill prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie od czasu do czasu dzieli się z internautami najnowszymi zdjęciami. W jej galerii można znaleźć ujęcia zarówno z prywatnego życia, jak i z różnych sesji zdjęciowych, co oznacza, że modelka jest aktywna zawodowo, a praca przed obiektywem sprawia jej dużo radości.
View this post on Instagram

#fashionshoot#yellow#classicmodel#noage

A post shared by Kathy Hill (@kathy_j_hill) on


View this post on Instagram

Tan Luxe shoot.

A post shared by Kathy Hill (@kathy_j_hill) on


View this post on Instagram

Zedel

A post shared by Kathy Hill (@kathy_j_hill) on

Świąteczny utwór od Wham!

„Last Christmas” to utwór stworzony przez George’a Michaela, który podobno napisał go w… jedno popołudnie! Teledysk do utworu został nakręcony w szwajcarskim kurorcie Saas-Fee, a w rolę obecnego partnera Hill wcielił się drugi członek zespołu – Andrew Ridgeley. Co ciekawe, utwór opowiadający o nieszczęśliwej miłości stał się najlepiej sprzedającym singlem w historii Wielkiej Brytanii, który nie dotarł do 1. miejsca oficjalnej listy przebojów. Sama piosenka doczekała się licznych przeróbek, jednak – zdaniem wiernych fanów grupy Wham! – świąteczny hymn może być tylko jeden! A jaka jest wasza ulubiona świąteczna piosenka?Piosenki świąteczne, które zna cały świat!
Co roku w okresie świątecznym w stacjach radiowych, domach, samochodach, centrach handlowych z głośników wydobywają się wesołe dźwięki...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze