Jak wygląda żona Marcina Mroczka? Marlena Muranowicz kusi w prześwitującej kreacji! [ZDJĘCIA]

Marlena Muranowicz wrzuciła do sieci zdjęcia z sesji fotograficznej. Piękna partnerka Marcina Mroczka postawiła na lekko prześwitujący strój, który podkreślił jej zgrabną sylwetkę. Jak wygląda ukochana aktora? Odpowiedź poniżej!

Marlena Muranowicz na Instagramie

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek są szczęśliwym małżeństwem już od ponad dziewięciu lat! W lipcu 2013 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, a obecnie wychowują dwóch synów: Ignacego i Kacpra. Piękna modelka i managerka aktywnie działa także w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje rozmaite kadry z codzienności. Urocze, rodzinne fotografie z mężem i synami przeplata ujęciami z sesji fotograficznych. Tym razem Marlena Muranowicz pojawiła się przed obiektywem w dość odważnym wydaniu, wybierając błyszczącą i lekko prześwitującą kreację. Całość dopełniły ciemne buty za kolano, rozpuszczone włosy oraz wyrazisty makijaż. Jak wyszło? Zobaczcie galerię poniżej!

Przesuń w prawo.

Do wspomnianych fotografii Marlena Muranowicz zamieściła krótki opis, w którym podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami na temat czerpania radości z życia:

(…) Zawsze podążaj za swoimi marzeniami, stawiaj czoła swoim lękom, nie trać wiary i nadziei. Celebruj każdy dzień, kochaj siebie i innych, czyń dobro i pomagaj, bo co w świat wysyłasz, wraca. Ucz się z przeszłości, wysyłaj miłość do przyszłości i bądź szczęśliwy w teraźniejszości!

„Żony” Marcina Mroczka

Publikacje Marleny Muranowicz na Instagramie cieszą się sporą popularnością, a każdy wpis otrzymuje wiele ciepłych odpowiedzi od internautów. Nie inaczej było tym razem; licznik wirtualnych „serduszek” stale rośnie, a miejsce na komentarze zapełnia się komplementami:

Pani Marlenko, jak zawsze ogień. Pięknie i z klasą.

No pięknie.

Rakieta!

Marlena Muranowicz nie jest „jedyną żoną” Marcina Mroczka; aktor od samego początku występuje w „M jak miłość”, w którym partneruje mu Katarzyna Cichopek. Serialowi Piotr i Kinga Zduńscy mają za sobą wiele problemów, którym stawili czoła. Początkowo rodzice nie wyrażali zgody na ich związek, a zakochani postanowili pobrać się w tajemnicy! Kilka lat później Kinga i Piotr wzięli ślub kościelny, a aktualnie tworzą ciepły i kochający dom dla czwórki dzieci. Oglądacie „M jak miłość”?

"M jak miłość". Zduński dowie się o dziecku! Szczęśliwe małżeństwo rozpadnie się przez ujawniony sekret?
W "M jak miłość" będzie się działo! Nowy odcinek przyniesie m.in. rozmowę jednego z braci Zduńskich, który pozna prawdę na temat przeszłości swojej żony. Jak zareaguje na...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze