"Jaka to melodia" traci widzów. Co dalej z programem?

"Jaka to melodia" to program doskonale znany widzom TVP. W ostatnich miesiącach jednak produkcja odnotowała spadek oglądalności. Kiedy można oglądać nowe odcinki?

„Jaka to melodia” w TVP1. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

„Jaka to melodia” to teleturniej uwielbiany przez widzów. Kiedy i gdzie można oglądać nowe odcinki? W regularnej emisji projekt pokazuje TVP1 od poniedziałku do piątku o godz. 17:20, a w weekendy o godz. 18:40. Gospodarzem show jest Rafał Brzozowski, który zastąpił na tym miejscu Norbiego. Wcześniej przez długi czas „twarzą” programu był Robert Janowski.

W ostatnim czasie sporo mówi się o zmianach w Telewizji Polskiej. Czy modyfikacje czekają także wspomniany tytuł? Tego na razie nie wiadomo, ale ostatnio znów zrobiło się głośno w mediach o „Jakiej to melodii”. Wszystko za sprawą wyników oglądalności, które wskazują na to, że nastąpił spadek zainteresowania formatem.

„Jaka to melodia” i wyniki oglądalności

Jak podają „Wirtualne media”, muzyczny teleturniej musi liczyć się ze mniejszą liczbą widzów. Tak było na początku tego roku.

Średnio 274 tys. widzów mniej niż rok temu ogląda program „Jaka to melodia” w TVP1. W okresie od 1 stycznia do 4 kwietnia br. teleturniej przed odbiorniki przyciągał średnio 946 tys. widzów, co przełożyło się na 9,34 proc. udziału rynkowego wśród wszystkich widzów (…). Dla porównania, na początku poprzedniego roku (tj. w okresie od 1 stycznia do 4 kwietnia ub.r.) teleturniej w Jedynce śledziło 1,22 mln osób – czytamy na wspomnianej stronie.

W programie uczestnicy odgadują piosenki, słysząc jedynie krótkie fragmenty. Obecnie format jest wzbogacany o występy różnych gwiazd. W telewizyjnej „Jedynce” pojawiają się również odcinki specjalne: z udziałem osób znanych z mediów. Lubicie oglądać „Jaką to melodię”?

Robert Janowski wraca do "Jaka to melodia"? Rozwiał wątpliwości. "Z przyjemnością..."
Od wielu tygodni trwają spekulacje na temat przyszłości teleturnieju "Jaka to melodia". Kiedy Robert Janowski będący obecnie jurorem w "Twoja twarz brzmi znajomo" po raz kolejny został zapytany o powrót, odpowiedział w...

Oceń ten artykuł 1 3

Ogólna ocena "Jaka to melodia" traci widzów. Co dalej z programem? to: 25% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.