Janek Górka z "The Voice of Poland" zaśpiewał z siostrą! Internauci pod wrażeniem: "Aj, ciary" [WIDEO]

Janek Górka pochodzi z rodziny, która kocha muzykę! Dowodem na to są materiały zamieszczane przez zwycięzcę 14. edycji "The Voice of Poland" i jego siostry w sieci. Na jednym z nagrań możemy usłyszeć, jak rodzeństwo wspólnie wykonuje utwór sanah i Igora Herbuta.

Janek Górka z "The Voice of Poland" rozwija karierę

Janek Górka ma wierne grono fanów. Charyzmatyczny i utalentowany 20-latek w listopadzie ubiegłego roku został zwycięzcą 14. edycji "The Voice of Poland". Podczas "przesłuchań w ciemno" zaśpiewał utwór "I Ain't Worried" pochodzący z soundtracku do filmu "Top Gun: Maverick", którym zauroczył nie tylko publiczność, ale również jurorów. Justyna Steczkowska i Lanberry odwróciły swoje fotele, a uczestnik ostatecznie wybrał team autorki m.in. "Dzięki, że jesteś". Przypomnijmy, że jego wygrana to nie tylko czek na 50 tysięcy złotych i kontrakt z wytwórnią płytową, ale również złoty bilet na koncert "Premiery" w czasie 61. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Młody muzyk nie spoczywa na laurach. Zapowiada nowości, a kilka tygodni temu wypuścił autorski singiel "Pamiętam", który spotkał się z niezwykle entuzjastyczną reakcją internautów. 

Janek Górka w "The Voice of Poland". Fot. Gałązka/AKPA

Janek Górka ma utalentowane siostry. Ada i Ola też śpiewają!

Nie wszyscy wiedzą, że Janek pochodzi z muzykalnej rodziny. Ogromnym talentem zachwycają też jego siostry - Adrianna i Aleksandra. W mediach społecznościowych możemy zobaczyć, że pierwsza z nich regularnie koncertuje, a druga współtworzy zespół Przykładowa Muzyka. Jak śpiewają w duecie? Posłuchajcie.

Na Instagramie znajdziemy też wspólny występ Ady i Janka, którzy razem wykonali piosenkę "Mamo tyś płakała" (z rep. sanah i Igora Herbuta). Poruszająca interpretacja zrobiła wrażenie na internautach, co widać w komentarzach:

Coś pięknego

Ale piękne wykonanie

Aj, ciary!

- czytamy.

"The Voice Kids". Występ 8-latki podzielił widzów: "To jest jakiś żart"
"The Voice Kids" to program stworzony specjalnie dla dzieci, które wyróżniają się talentem wokalnym. Show stał się bramą do kariery np. dla Roksany Węgiel czy Marcina Maciejczaka. Najnowszy odcinek wywołał jednak w sieci niemałą burzę....

Oceń ten artykuł 0 0