Jason Momoa na pokładzie luksusowego jachtu... w Polsce!

Hollywoodzki aktor Jason Momoa, znany z takich blockbusterów jak "Diuna", "Aquaman" oraz "Liga Sprawiedliwości", zaskoczył swoich fanów, spędzając kilka dni w Polsce. Tym razem jego wybór padł na malowniczy Gdańsk. Co tu robi?

PAP
PAP

Jason Momoa nie jest pierwszą sławą, która zdecydowała się na współpracę z gdańską firmą Sunreef Yachts. Wcześniej, ekskluzywne katamarany opuszczały stocznię dla znanych postaci ze świata sportu, takich jak Fernando Alonso czy Nico Rosberg. 

Czy to nowy sezon "On the roam"?

Obecność Momoa w Gdańsku może wiązać się z jego programem "On the roam", w którym podróżuje on po świecie w poszukiwaniu fascynujących historii i osób. Biorąc pod uwagę zamiłowanie aktora do motoryzacji i nowych technologii, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby jego wizyta była częścią jednego z odcinków.

Jason Momoa, pływając po zatoce na pokładzie jednego z jachtów Sunreef, z pewnością przyciągnął uwagę nie tylko fanów, ale i specjalistów od luksusowych łodzi. Czy to oznacza, że gwiazdor "Aquamana" dołączy do grona zadowolonych właścicieli jachtów z Gdańska?

Do tej pory Jason Momoa nie udzielił żadnych komentarzy dotyczących swojej wizyty w Polsce. Jednak miłośnicy gwiazdora i jego przygód mogą spodziewać się, że wkrótce w jego mediach społecznościowych pojawią się materiały z pobytu w Gdańsku. Aby być na bieżąco, warto śledzić profil aktora na Instagramie (@prideofgypsies).

Oceń ten artykuł 0 0