Jedna z uczestniczek programu: "Rolnik szuka żony" wystylizowana na anioła. Na pierwszym planie: ciążowy brzuch! [ZDJĘCIE]

Jedna z bohaterek 4. edycji programu: "Rolnik szuka żony" oczekuje narodzin dziecka. W sieci podzieliła się nowymi fotografiami, na których pozowała w oryginalnych strojach. Internauci przecierają oczy!

„Rolnik szuka żony”. Sara z 4. sezonu jest w ciąży

„Rolnik szuka żony” to program, w którym pojawiło się mnóstwo uczestników. Niektórym udało się znaleźć przed kamerami „drugą połówkę”, a niektórzy zamiast miłości nawiązali przyjaźnie. Jedną z kandydatek Karola – bohatera 4. odsłony show – była Sara. Chociaż początkowo wiele wskazywało na to, że to właśnie ona zostanie wybrana przez rolnika, to finalnie ich drogi się rozeszły.

Od tamtej pory minęło już kilka lat, a w życiu Sary zaszły spore zmiany! Kobieta wyszła za mąż, a obecnie oczekuje narodzin dziecka. Już wiadomo, że będzie to chłopiec, a poinformowała o tym sama przyszła mama, aktualizując swój profil w mediach społecznościowych. Niedawno na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia Sary z profesjonalnej sesji fotograficznej – uczestniczka „RszŻ” zaprezentowała się w kilku kreacjach, dbając o każdy szczegół. Uwagę w szczególności przykuwa najnowsze ujęcie ukazujące ją w „anielskim” wydaniu.

Sara i sesja ciążowa

Sara z programu: „Rolnik szuka żony” zdecydowała się na dość oryginalną sesję foto, pozując m.in. w białej, obcisłej kreacji i olbrzymimi skrzydłami. Na pierwszym planie malują się również – delikatnie zaakcentowane przez strój – ciążowe krągłości.

Największa rola mojego życia. To zdjęcie ma dla mnie szczególną wartość i znaczenie (…). Miałam możliwość znaleźć się bliżej nieba.

Wspomniane ujęcie wywołało ogromne wrażenie na internautach, którzy pisali w komentarzach:

Chyba nigdy w życiu nie widziałam piękniejszego zdjęcia z ciążowym brzuszkiem.

Przepiękny Anioł w dwupaku.

Zjawiskowa fotka, wyglądasz cudnie.

Jak widać, rodzina Sary z „Rolnika…” niebawem się powiększy, a my raz jeszcze gratulujemy!

Marta z "RszŻ" na intymnym kadrze. Pokazała, jak karmi syna piersią: "Mleczna przygoda"
Jedna z uczestniczek programu: "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie osobisty kadr. Marta z 7. edycji pokazała ujęcie, na którym widać, jak karmi syna piersią. To pierwsza taka publikacja od momentu...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze