hity na MAXXa
hity na MAXXa

Jeleń walczy z... koparką. Zachowanie zwierzęcia poruszyło internautów: "Bardzo smutny widok" [WIDEO]

Internauci każdego dnia publikują w sieci ogromną liczbę zdjęć i nagrań. Wśród nich nie brakuje materiałów, które są prawdziwą gratką dla miłośników przyrody. Niestety, nie wszystkie ujęcia pokazują dzikie zwierzęta w naturalnym środowisku. Ostatnio na facebookowej stronie Fotopułapki - Trail Cameras opublikowano krótki film, który poruszył użytkowników sieci.

Dzikie zwierzę kontra ludzie 

Zwierzęta coraz częściej pojawiają się w miastach? A może to miasta i ludzie zagarniają coraz więcej terenów, na których przez lata żyły zwierzęta? Gdzie teraz mają iść? Co mają zrobić, gdy zniszczono ich ostoję? Smutny obraz tego, jak ingerencja człowieka wpływa na przyrodę, widać na filmie, który ostatnio zamieszczono w sieci. 

Jeleń walczy z koparką

Na krótkim nagraniu, które pojawiło się na Facebooku, możemy zobaczyć, jak jeleń usiłuje walczyć z koparką. Ten smutny widok rozbawił część komentujących osób... Jednak wielu internautów zwróciło uwagę na heroiczne zachowanie zwierzaka, który chce obronić swój teren przed dewastacją intruza.

Bardzo smutny widok

Zagarniamy coraz więcej terenów, gdzie żyją zwierzęta. Jest to bardzo smutne i trudne do zaakceptowania. Biedne zwierzęta

Piękny, bohaterski jeleń. Broni swojego domu.

Prawdziwy obrońca puszczy. Przypomina mi don kiszota, co walczył z wiatrakami szans żadnych, ale serce do walki wielkie.

Intruz wszedł na Jego teren, A On się nie przestraszył, walczy. 

Bardzo przykre

Dzik kontra niedźwiedź. Kamera nagrała nietypowe starcie dzikich zwierząt! [WIDEO]
W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie z dzikiem i niedźwiedziem w rolach głównych. W pewnym momencie między zwierzętami dochodzi do konfrontacji. Kto jest groźniejszy? Kto wygrywa? Odpowiedź...

Latający jeleń?! Nie uwierzysz, jak wysoko potrafi skoczyć to zwierzę! [WIDEO]
W sieci pojawiło się nagranie, na którym uchwycono "przelatującego" jelenia. Krótki film z imponującym skokiem zwierzęcia robi wrażenie! "Piękny skok, coś niesamowitego" - komentują internauci.

Mały wilczek wyje przed obiektywem. Nagranie robi furorę w sieci! "Najsłodsze, co dziś zobaczyłam" [WIDEO]
Nagranie z małym wilczkiem cieszy się ogromnym zainteresowaniem w sieci. Na krótkim filmie możemy zobaczyć, jak maluch wyje. Prawdopodobnie woła swoją mamę. "Najsłodsze, co dziś zobaczyłam" -...

 

Oceń ten artykuł 16 6

Ogólna ocena Jeleń walczy z... koparką. Zachowanie zwierzęcia poruszyło internautów: "Bardzo smutny widok" [WIDEO] to: 72% / 100%, uzyskana z: 22 głosów.