Jennifer Lopez i Ben Affleck biorą ślub. To już drugie i ostatnie podejście?

W kwietniu tego roku Ben i Jen wrócili do siebie. Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie po 17 latach rozłąki, a teraz wezmą ślub w malowniczej Wenecji. Rodzina gwiazd rozpoczęła przygotowania do imprezy. A teraz znowu planują ślub. Czy tym razem do niego dojdzie?

Oświadczyny

Gwiazdy odnowiły relację w kwietniu tego roku. Lopez i Affleck pojawili się razem na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Zgodnie z informacjami podawanymi przez amerykańskie media, Ben oświadczył się Jennifer w lipcu, podczas wakacji, które wspólne spędzali, wypoczywając na jachcie.

A drużbą będzie?

Affleck i Lopez chcą, by wesele odbyło się w jednej z włoskich rezydencji. Ceremonia odbędzie się w Wenecji. W przygotowania do wydarzenia zaangażowali się rodzina i przyjaciele. Drużbą pana młodego będzie jego wieloletni przyjaciel, aktor Matt Damon.

Wsparcie dzieci

Córki Ben i Jena z poprzednich małżeństw, Emma, Violet i Seraphina, również pomagają w przygotowaniach do ślubu. Jak będzie wyglądała suknia ślubna Jennifer Lopez? Przekonacie się, najprawdopodobniej, niebawem.

Powroty po latach

Ben Affleck po raz pierwszy oświadczył się Jennifer Lopez w 2002 roku. Później miało dojść do ślubu. Niestety gorące uczucie zakończyło się chłodnym rozstaniem w 2004. Po rozstaniu każde z nich znalazło nowych partnerów.  Lopez została żoną swojego przyjaciela, Marca Anthony'ego, są rodzicami Emmy Maribel i Maximiliana Davida. Affleck ożenił się z Jennifer Garner, matką jego trójki dzieci – Violet Anny, Seraphiny Rosy i Samuela Garnera. Oba związki zakończyły się rozwodami.

Jennifer Lopez opala się we Włoszech. Ben Aflleck nie odstępuje jej na krok! [ZDJĘCIA]
Festiwal miłosny Bena Affecka i Jennifer Lopez wciąż trwa i chyba nie skończy się zbyt szybko. Ostatnio pojawili się we francuskim Saint-Tropez, a teraz popłynęli do słonecznej Italii.

Jennifer Lopez świętowała 52. urodziny w Saint-Tropez. Pocałunkom Bena Afflecka nie było końca!
Patrząc na Jennifer Lopez, szczególnie na koncertach w wymyślnych kreacjach, czasami trudno uwierzyć, że artystka skończyła już 52 lata. Ostatnio świętowała kolejną rocznicę urodzin w...

 

Oceń ten artykuł 0 0