Jennifer Lopez i Ben Affleck powiedzieli sobie: "TAK". "Ostatnie minuty przed ślubem" [WIDEO]

W mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze publikacje obrazujące kulisy ceremonii ślubnej. Do sprawy odniosła się także sama artystka. "Miłość jest wspaniałą rzeczą. Może nawet najwspanialszą na świecie. Warto na nią czekać" - podkreśla.

Jennifer Lopez i Ben Affleck powiedzieli sobie: "TAK"

Informacje o ślubie Jennifer Lopez i Bena Afflecka przekazują m.in. TMZ, CNN, NBC News, People, The Guardian, The Hollywood Reporter i in. Medialne doniesienia miała skomentować także sama artystka. Na Instagramie, obserwowanym przez 218 mln użytkowników sieci, pojawiło się nowe zdjęcie, w opisie którego aktorka odsyła do swojego newslettera "On the JLo".

Na stronie internetowej miał pojawić się wówczas wpis obrazujący szczegóły ceremonii ślubnej: "Miłość jest piękna, miłość jest życzliwa. Okazuje się, że miłość jest też cierpliwa […] Miłość jest wspaniałą rzeczą. Może nawet najwspanialszą na świecie. Warto na nią czekać". Swoje słowa zwieńczyła podpisem: „Jennifer Lynn Affleck”.

 

Para wybrała się do Las Vegas. Piosenkarka popowa, tancerka, projektantka mody, producentka i bizneswoman podkreślała, że była to najlepsza noc w ich życiu. Wyznała także, że jej suknią ślubną była kreacja "ze starego filmu".

Jennifer Lopez i Ben Affleck - związek

Affleck i Lopez wychowują wspólnie piątkę dzieci z poprzednich związków. Po raz pierwszy zaręczyli się już w 2002 r. Do ślubu jednak nie doszło. Zakochani powoływali się wówczas na „nadmierną uwagę mediów” – podaje The Guardian. Ostatecznie ich związek nie przetrwał. Para wróciła do siebie po latach i w kwietniu 2022 r. zaręczyła się ponownie.

Pierwszym mężem JLo był aktor Ojani Noa (od 1997 r. do 1998 r.), drugim – Cris Judd (od 2001 r. do 2003 r.), trzecim – Marc Anthony (od 2004 r. do 2014 r.). Benn Affleck związany był z kolei z Jennifer Garner (od 2005 r. do 2018 r.).

"Ostatnie minuty przed ślubem"

Pod opublikowanym w mediach społecznościowych postem posypały się życzenia i gratulacje. Nie zabrakło wpisów od postaci znanych ze świata show-biznesu, Wśród nich znalazły się m.in.: Kim Kardashian, Heather Dubrow, Tracy Anderson, Marianna Hewitt, Vanessa Bryant i in.

Marzenie;
W końcu, gratulacje;
Ogromne gratulacje, jak cudownie!;
Witam Jennifer Affleck;
Najlepsi;
Miłość jest cierpliwa, gratulacje – czytamy.

Stylista fryzur Chris Appleton podzielił się krótkim nagraniem, ukazującym kulisy przygotowań do wyjątkowego wydarzenia. To opatrzył opisem: „Ostatnie minuty przed ślubem”.

Ktoś tu wychodzi za mąż – słyszymy na udostępnionym materiale.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze