Jessica Miemiec programu "Rolnik szuka żony" odsłania ciało na nowych zdjęciach. Jak dziś wygląda uczestniczka show?

Jessica Miemiec to jedna z barwniejszych uczestniczek wszystkich edycji programu: "Rolnik szuka żony". Od momentu jej udziału w randkowym show minęło już sporo czasu. Jak dziś wygląda kandydatka Krzysztofa z 5. edycji? Odpowiedź przynosi Instagram, gdzie Jessica publikuje gorące fotografie.

Jessica Miemiec z „Rolnik szuka żony 5” po programie

Uczestnicy programu: „Rolnik szuka żony” wprawdzie zgłaszają się do show po miłość, ale dodatkowo otrzymują też… sporą rozpoznawalność! Anna i Grzegorz Bardowscy, Małgorzata i Paweł Borysewiczowie czy Joanna i Kamil Osypowiczowie: m.in. oni cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów „RszŻ”. Do tego grona niewątpliwie należy też Jessica Miemiec – jedna z barwniejszych „rolnikowych” postaci. W 5. edycji show zabiegała o serce Krzysztofa, jednak finalnie pozostali na stopie koleżeńskiej.

A jak Jessica z „Rolnika…” wygląda dziś? Odpowiedź znaleźć można na Instagramie, gdzie uczestniczka randkowego show aktywnie działa. Niedawno podzieliła się z internautami porcją dość śmiałych kadrów, na których pozuje m.in., będąc w negliżu.

Jessica z „Rolnik szuka żony” na nowych zdjęciach

Chociaż w programie: „Rolnik szuka żony” Jessica Miemiec wystąpiła z długimi, ciemnymi włosami i mocnym makijażem, to obecnie wygląda zupełnie inaczej. Czarne pasma zastąpiła blond kosmykami, a na twarz chętniej nakłada delikatniejszy make-up. Niezmienne zostało figlarne spojrzenie oraz uśmiech na twarzy kandydatki Krzysztofa.

Jessica Miemiec prowadzi na Instagramie profil, na którym od czasu do czasu prezentuje się w rozmaitych wydaniach. Tym razem pozowała do zdjęć, będąc niekompletnie ubraną. Nagie ramiona i zasłonięty biust – w takim wydaniu uczestniczka „RszŻ” zrobiła sobie selfie, które następnie wrzuciła do sieci.

W internetowej galerii zdjęć znaleźć można sporo kadrów ukazujących Miemiec w różnych wersjach. Pamiętacie odcinki programu: „Rolnik szuka żony” z jej udziałem?

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w sukni ślubnej. "Dobrze, że dałaś mu szansę"
Małgorzata Borysewicz z programu: "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie porcję kadrów, na których zaprezentowała się w sukni ślubnej. W komentarzach pojawiło się mnóstwo wpisów nawiązujących do udziału kobiety w...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Jessica Miemiec programu "Rolnik szuka żony" odsłania ciało na nowych zdjęciach. Jak dziś wygląda uczestniczka show? to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.